• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

raca

Na Kopu ko da tek pocinje sezona.

Koliko sam cuo, vec odavno imaju problem sa postavljanjem nove zice na Krcmaru, nesto pravno ih zeza, ali ne znam sta. Najnovije sto sam cuo da ce naredne godine da je skinu a novu nece postavljati :)
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

Bojan NS


brera


Laus

 ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

brateeee, milina je èak i samo ove slike videtiiii!!!

minjon81

Strava! Drago mi je da si imao super skijanje!


Narode, ako neko ide na Kop, imam sezonski ski pass, ostalo par dana, javite se da prodjete u pola cene!!!

Bojan NS


looka


minjon81


Nichifor


mijat


raca

Ja sam se zajebao sto ne uzeh taj ski pas od 10 dana, prvo sam otisao 'nako par dana na otvaranju sezone, da sam pretpostavio da cu i pola dana iskoristiti uzeo bih ga, na kraju sam nabrao 13, 14 dana. Za Kopaonik ove godine samo pohvale.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

minjon81

Quote from: mijat on 12 March, 2011, 10:23:25
nemoj minjonиe da te razoиarava, sve №to dobije ide na №minku  ;D i ti si imao pansion u grandu i mogao si ga meni pokloniti  (:smijeh: jes da ima malo razlike, 400 ojra

Hvala Mijate, neka si mu rekao!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Tezak je zivot nas...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: koje se sminkamo...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

minjon81

A da, Raco, ja sam tako proteklih godina placala ski pass kad god odem i ove godine kupim sezonski, super da se naskijam za male pare i ne stignem da odem vise od 5 dana... Vanredna situacija... hehehehe

brera


minjon81

Brera, bolje cuti, od 1. aprila prelazim na RO sti bi bila Rogla... hahahahaha