• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ski povrede i saniranje povreda

Started by DarkoN, 27 January, 2011, 11:28:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana


otrov

meni su potrgani ligamenti i samo mi malo sad drze .. nadam se da cu izgurat ovih 9 dana i onda pod noz .. raduje me ovaj tvoj brz oporavak snjezana .. ali sam kljucnu kost lomio 3 puta na istom mjestu tak da mi je to bas ono kritican dio tijela .. mislim da se to rakijom sve moze izlijeciti
share it with friend or two

skiDeki

Vi ko da ste bili na splunskom frontu :o

Svima koji imaju posledice zelim brz oporavak i bezbedno uzivanje u zimskim sportovima!

Kao sto sam spomenuo ja sam imao problem sa stopalom, imam jos one 'sitne' bolove ali mi ne smeta kad skijam (isprobao na rogli) hug:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

nakon operacije ukrstenih ligamenata ti si stala na skije nakon 3 mjeseca...mislim da ni Janica Kostelic to nije napravila...izvini janice nisam te prepoznao  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera




otrov

share it with friend or two


otrov

share it with friend or two

brera

Quote from: HeAd on 27 January, 2011, 15:19:57
nakon operacije ukrstenih ligamenata ti si stala na skije nakon 3 mjeseca...mislim da ni Janica Kostelic to nije napravila...izvini janice nisam te prepoznao  (:smijeh:
Ni Janica ni Ivica. Neznam ni sam koji. Kad su si toliko slièni, mislim Janica i Ivica (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

cos


cos


MarijaBB

Neko je gore spomenu jednu vrlo pametnu.

Budi svjestan svojih mogucnosti.