• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vranex

danas sam bio.. ja boljeg snijega i zeza u zivotu nisam vidio  :bravo::(
cjelac svuda, nenormalno dobrooooooooooooooooooooooo  ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

joj i ja sam trebao biti gore u snow/parku na takmicenju ali posao i samo posao jos uvjek sam na poslu  :'( , bila je raja skakala bit ce slikica pa okacim cim dodjem kuci

smjesko

evo mali prilog od prije neku noc ...




Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hvala smjesko slike su odlicne... staze pogotovo  ludzatobom:(( mora se otici pod obavezno

BOJAN-BG

ja neverujem da na jahorini nemogu da urede jednu stazu za nocno skijanje,stvarno je mnogo dobro

smjesko

Quote from: harison on 12 February, 2012, 18:08:39
hvala smjesko slike su odlicne... staze pogotovo  ludzatobom:(( mora se otici pod obavezno

zaboravio sam reci da je put do Bjelasnice bolje ociscen nego u Sarajevu!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: smjesko on 12 February, 2012, 18:12:59
Quote from: harison on 12 February, 2012, 18:08:39
hvala smjesko slike su odlicne... staze pogotovo  ludzatobom:(( mora se otici pod obavezno

zaboravio sam reci da je put do Bjelasnice bolje ociscen nego u Sarajevu!


:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( LUDNICA

emirkoooo

I konacno cetvorosjed je kupljen,postavlja se jos jedno sidro pored heliodroma,osnjezavanje se radi do izlaza sa y lifta  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Tonik

ovako je bilo ovih dana :)

http://www.youtube.com/watch?v=QMs-hdHKalc&feature=player_embedded
i think too much i drink too much

thief

Quote from: Tonik on 14 February, 2012, 01:45:39
ovako je bilo ovih dana :)

http://www.youtube.com/watch?v=QMs-hdHKalc&feature=player_embedded

Jos da su dali u medije info da ce se ovo desavati mozda bi i raje bilo jos, ovako jedni te isti likovi  >:(, a o medijima necu ni da pricam  >:(. Pa niko nije znao da se desava Evropa kup (recite mi ko je znao za takmicenje, gdje je bila obavjest), toliko o madnessu i ostalima. Bitno je uzeti lovu od sponzora, a raja da se malo zabavi i snowboarding promovise na pravi nacin nije ni bitno. Toliko o ovome sto se mene tice. Ja cu fala bogu i dalje da uzivam bez njih nisu mi bili niti ce mi biti interesantni ni oni ni njihov park, ...em i njih i njihov park i takmicenje.

emirkoooo

stanje na stazama je odlicno.... svaka cast ZOI  :bravo::( :bravo::( A sta je sa stanjem na jahorini ?

emirkoooo

Nabavka oko 50 novih topova za snijeg u narednih 2 godine.

- Reflektori na cijeloj spust stazi

- Pored ski lifta X i postavljanje novog cetverosjeda koji ce ici do "medjustanice"

- Od medjustanice do vrha montaza novog cetverosjeda (pametan potez, jer u slucaju loseg vremena se iskljucuje samo gornji cetverosjed)

- Uklanjanje trosjeda i na njegovo mjesto postavljanje kabinske zicare koja ce ici na vrh.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

Quote from: emirkoooo on 25 February, 2012, 15:53:45
Nabavka oko 50 novih topova za snijeg u narednih 2 godine.

- Reflektori na cijeloj spust stazi

- Pored ski lifta X i postavljanje novog cetverosjeda koji ce ici do "medjustanice"

- Od medjustanice do vrha montaza novog cetverosjeda (pametan potez, jer u slucaju loseg vremena se iskljucuje samo gornji cetverosjed)

- Uklanjanje trosjeda i na njegovo mjesto postavljanje kabinske zicare koja ce ici na vrh.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
zvuci odlicno ako se realizuje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

emirkoooo

A vidim i novi sestosjed se postavlja na Pracu  :bravo::( :bravo::(

visor_sarge

Opa dvojica,

Danas bio na Igmanu, u pocetku staza mekana a od dva pocela da steze u cetiri sata sva ko led....uglavnom dobro je bilo za skijanje a obzirom da su djecije karte 50 % a za odrasle 20 % jeftinije onda je uzitak potpun, dobro a jeftinije.... zeznu nam skola ovu subotu a planiralo se malo do Bjelasnice....bice druge prilike, inace popust je citav mjesec mart naravno ukoliko vrijeme posluzi.... ole