• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Bjelasnica sezona 2011/2012 - stanje

Started by vip-jahorina, 21 September, 2011, 12:06:20

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sema

Danas predobro skijanje. Ujutro radili trosjed, X i K1, od podne pustili heliodrom i kotlove. Na vrh (kotlovi) se ne isplati izlaziti previse je zaledjeno, ali zato je ona staza pored sidra heliodrom bila super. Negdje oko 13h nije bilo ukupno 20 ljudi na srednjoj stazi. Uglavnom je sam se ubio od skijanja danas ne znam kako cu hodat sutra. Ko god moze i ima slobodnog vremena preporucujem da ide na Bjelasnicu dok je ovakvo stanje (a nadam se da ce potrajat jos neko vrijeme). Jeste da volim kad padne friskog snijega, ali ostajem pri zakljucku da je ipak u martu najbolje skijanje.
PS
NAOSTRITI KANTNE  ;)


visor_sarge

Opa dvojica,

Juce solidan dan za skijanje a predobar za izgorit, sto mi se i desilo....staze u hladu dobre na suncu naravno usporavaju...Sve u svemu dobar zavrsetak sezone, obisao sve moguce zice osim vrha jer je vec na heliodromu puhalo, dvosjed prazan kao i X i Y trosjed solidan bez guzve....
lp,

emirkoooo

danas perfektan dan :) bice jos dugo skijanja  :bravo::( :bravo::(

Sema

 Friday, 30.3.2012 s:nij) s:nij) s:nij)

Sema

Kao sto su najavili (prethodni post) napadalo je oko 15cm novog snijega. Sto je najbolje od svega nisu se radile staze (ratraci izasli tek u 16h). Citav dan skijanja po nedirnutom snijegu. Bilo jako malo skijasa, radili trosjed i heliodrom. Daj Boze da mognem ustati sutra od danasnjeg razvaljivanja. Ne mogu da vjerujem da su mnogi propustili ovakvu priliku za skijanje u Aprilu. Sad citajte i placite  devil:(.

Sema

Eto ga. ZOI zvanicno zavrsio sezonu za Bjelasnicu i Igman  :'(. Mogli su barem sacekat ovaj snijeg sutra vece  >:(. U gornjim dijelovima se jos moze skijati ali u zadnje vrijeme nema vise nikoga. Mislim da je to glavni razlog.

Sema

Ne bih da ispadne da sam pohlepan. Ali stvarno su mogli raditi jos koji dan, zao mi ovog snijega da pada uzalud.