• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2012

Started by mijat, 15 December, 2011, 08:00:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


mijat

Razgovaraju Mujo, Haso i Suljo na sprovodu svome jaranu koji lezi mrtav na odru, sta bi oni voljeli da okupljena raja kaze o njima na njihovom sprovodu.

Mujo: " Ja bi volio da kazu o meni kako sam bio dobar covjek, pomagao drugima, ."

Haso: " Ja bi volio da kazu kako sam bio posten, volio zenu i djecu, ."

Suljo: " Ja bi volio da ka¾u – Vidi, mièe se.!"

mijat


suss

hahahahahahahaha, na ¾alost u svakom vicu ima istine, hahahahahahahaha  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

mijat


mijat


mijat


suss


mijat

Doðe èovek u kafanu i zatra¾i èaj bez limuna.
Konobar odgovori:

• Nemamo limun. Je l' mo¾e bez neèeg drugog?

mijat

proslava roðendana  ;D


mijat

ljubav na kockarski naèin


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dolazi Bosanac u javnu kucu on pun para i govori gazdi javne kuce daj mi crnkinu s najvecim guzovima i da je sto crnja.
Zacudi se gazda al rece kad ima ovoliko love evo mu ova gara.
Odu oni u sobu skine se crnkinja, Bosanac ni izuo se nije.
Kaze Bosanac: ajde nista ne gledaj okreni se i nagni sto vise mozes.
Crnkinja: jel dobro
Bosanac: jos jos
Crnkinja: a sad
Bosanac: jos bona jos
Crnkinja: evo ovo je najvise hajde hoces me kresnuti
Bosanac: ma kakvi bona, doso sam samo vidjeti kako stoje pink fuge sa crnim plocicama za predsjednikov WC

mijat


mijat

       Sede u kupeu dama, pop, dzentmen i Crnogorac. Tek nakon nekog vremena dama pocne da pusta gasove. Kakav bi dzentlmen bio dzentlmen kad se odmah ne bi nasao dami na usluzi. Pocne on da se izvinjava, kao, jao, izvinite molim vas, stomak mi nije u redu, jeo sam tesku hranu, bla bla. I tako, ostali uvazise izvinjenje...
        Posle nekog vremena dama uradi to isto. Sad se pop nade na usluzi.
"Izvinite, molim vas, teska hrana, miris tamjana, dugotrajna apstinencija, bla, bla". I ostali uvazise i ovo izvinjenje.
        Prolazi tako vreme, Crnogorac vidi da je red na njega da bude galantan. Medutim, k'o za inat dama nikako da ponovi "inkriminisani cin".
Ceka Crnogorac, ceka i na kraju mu dosadi pa rece:

        - Ako ova o'de zenturaca i dalje nastavi prdet' vi kazite da sam to ja uradio, a ja ojdo u restoran da popijem pivo.

mijat