• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2012

Started by mijat, 15 December, 2011, 08:00:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

Sretne mujo Hasu u gradu kako nosi nesto pod miskom:
"Sta ti je to bolan Haso ?"
"Gace"
"A cemu bolan to sluzi"
"Pa bolan, da nosis ispod pantolona !"
"E, svasta pa sto to radis ?"
" Pa vidis to ti je onda i toplije i higijenskije !!!"
"E," kaze Mujo, "moram to i jda da probam "
Ode tako Mujo i kupi i on gace, obuce odma iide dalje, tek malo proslo a njemu se prisere. Sta ce kuce, on po navici u park iza prvog drveta skine pantolone (al' zaboravi gace) i cucne...
Osere se on, i zakljuci naglas:
"Stvarno bokte sa ovim gacama je toplije !!!" pogleda iza sebe a ono nema ni govneta,
" A i higijenskije !!!"

mijat

Poslali iz UNESCO-a ekipu da ide po svetu i ustanovi kakav osecaj za vreme imaju pripadnici pojedinih naroda. Dodu u Francusku, zaustave tipa na ulici i pitaju ga koliko je sati. Francuzov odgovor se za oko sat vremena razlikovao od stvarnog stanja stvari. Dodu u Italiju, pitaju Italijana, i on pogresi za pola sata. Dodu u Crnu Goru, vide Vukana kako lezi pod drvetom, a pored njega stoji magarac i pase. Pitaju Vukana za vreme, on ne pomicuci se sa mesta zaklati magarcu reproduktivni organ, isti se zaklati 4 puta i tek ce Vukan:
"Cetiri sata". Naucnici se nadose u cudu, zaista je bilo cetiri sata.
Otkupe magarca, odvedu ga na ispitivanje, ali ispostavi se da je magarac obican. Odu oni nazad u Crnu Goru, nadu Vukana pod istim drvetom i vrate mu magarca. Opet ga zapitaju koliko je sati i on opet zaklati magarcu reproduktivni organ, isti se zaklati pet puta, i Vukan odgovori:
"Pet sati".
Zaista je bilo pet sati, sto naucnike baci u ocaj i na kraju odlucise da upitaju Vukana:

        -Pa dobro, covece kakav ti je to magarac. Mi smo ga podvrgli svim mogucim ispitivanjima, i nista. Ti mu samo zaklatis k.... i odmah znas koliko je sati.

        -Eeeee, avetinjo, ja kad mu pomaknem k.... vidim crkveni sat u selu.

mijat

Peca Lala na Tisi, a Crnogorac stoji s druge strane obale i baca kamencice u vodu, pa mu tera ribe. Lali dojadilo, pa ga pita:
        - Jel 'Gorac, jel imas ti camac?
        - A ne ja jadan!
        - Jel 'Gorac, a jel ima negde most ovde u blizini?
        - Ne kolko ja znam!
        - A jel 'Gorac, a jel imas ti pusku, il pistolj il tako nesto?
        - Ne ono, ostavio sam kuci!
        - A jel umes ti da plivas?
        - Ne ja, a sto ce mi to!
        - 'Gorac!
        - Molim!
        - Jebem li ti majku sto mi bacas kamencice!!!

mijat


mijat


mijat


mijat


mijat

Dosao jednog dana Mujo besan s posla, i rece Fati:
- Daj mi pive.
- Nema Mujo, nestalo nam.
- Ma sta nema, gub' se, idi kupi !!!

Proslo pola sata - Fate nema. (Mujo se sve vise nervira.)
Pros'o sat - Fate nema.       (Mujo besni!)                 
Proslo 4 sata  - Fate nema.   (Mujo poludeo, 'oce da je ubije!!)
Doslo vece - Mujo van sebe od besa, vec spremio cakiju da je zakolje!
Odjednom, Fata se pojavi da pivom:

- Dje si dosad sa tom pivom, govori - sad' cu te ubit'!!! (Zasikta Mujo!)
- Ma cekaj bolan, sad cu ti objasnit':
  Izadjem ti ja, a ono odma' iza coska iskocise troj'ca, ubacise me u kucu i udri-jebi, udri-jebi, i tako tri dana...
- Ma kako tri dana, kada je tek palo vece ?!?
- Pa ja sam ti se samo dosla javit'!

mijat


mijat

Bili baba i deda.Posto su imali problema sa seksom (dedine godine) deda odluci da okrene list i pozva babu na dogovor;
- Slusaj baba, kad mi se digne ku*ac ja cu da viknem BABA! BABA!, a ti ostavljaj zapoceti posao, lezi na pod, skini gace, rasiri noge i eto mene.
- Dobro rece baba.
Posle nekoliko dana baba kuvala rucak, i zacu dedin glas: BABA! BABA! Ostavi sve na sporetu, skide gace, rasiri noge i baci se na pod. Odmah zatim uleti deda bez gaca i na obostrano zadovoljstvo obavi radnju.
Sledece nedelje dok je baba spremala kucu zacu: BABA! BABA! ponovo se skide i saceka dedu, koji opet uspesno uradi pos'o.
Prodje nekoliko dana, sedi baba i plete pored peci. Odjednom cuje
dedin glas: BABA! BABA! . Baci baba igle, leze i skide se , al dede nema. Sacekala neki minut obuce se i nastavi sa radom. Nije proslo dugo, opet se javi deda: BABA! BABA!. Ponovi baba proceduru, al dede nema pa nema. Ustade i tek sto se obuce ponovo zacu: BABA! BABA!. Opet se baci na pod skide gace i saceka. U tom casu ulece deda sav zajapuren i videvsi babu
onako raskrecenu rece:

- A pi*ka ti materina, nama gori garaza , a tebi do jebanja!

mijat


mijat

Uðe èovek u restoran i naruèi pljeskavicu. Stigne pljeskavica puna dlaka. Èovek zove kelnera i protestuje. Kelner ka¾e:
"znam, kriv je kuvar, ali molim vas poðite samnom da vidite i sve æe vam biti jasno".
Povede kelner èoveka u kuhinju a tamo kuvar koji nema jednu ruku preostalom rukom gnjeèi meso i onda baci meso na maljave grudi i tako pravi pljeskavicu." Na to æe èovek:

"Da, potpuno mi je jasno. Dobro da nisam naruèio punjene paprike!"

mijat


mijat


suss