• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Zna li iko kakav je ovo objekat i je li i¹ao do njega?

Started by segi, 15 January, 2012, 13:12:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Sajtrix

Za vec one koji hoce najbolje da se napravi jedna veca grupa nadje nekog ko zna vise o tim objektima pa malo da se obidje preko ljeta.
DJ Sajtrix

kamrca

Molim za GPS lokaciju radara (To su bile godime 1979 u JLA - skijanje kao u Sloveniji!). Hvala!

vile

molim ima li tko je bio na objektu 4 od 87-88 martovska klasa

misco40

To je "cetvorka". Rezervno komandno mesto RV I PVO, bivse SFRJ. 321.bv Ned¾ariæi

viggen945

Tu sam bio 9mj....decembarska klasa 1988..i u 02/1989 u Nedzarice,da bi nakon par dana bio spakiran goredo rajske doline i onda zicarom ili ratracima u OBJEKAT,tad nisam ja bar znao koja mu je oznaka samo je bilo dovoljno to..

...inace po vesu dispecer..ali kako nas je bilo viska,picio sam straze,102dana i to 2-4sata straze,a manje 2-6
,jedino pred kraj vojnog roka sam nesto radio u rupi kao dispecer tako da mi je poznato sta je sve dolje bilo......

Vezu me nezaboravne uspomene,a pogled odozgo je fantastican..imao sam cak i susret s medvjedom hahaha

Gore je bilo bolje nego u gradu...mada ako si bio domisljat lako si mogao dobit dozvolu za grad ili kad bi bilo neko slabije dezurstvo smugnuli bi do rajske doline na pivo...a onda kuku nazad po zapusima snijega...za izgorit uzbrdo..

..sjajni uvjeti dvorana,sala s tv-om,tusevi stalno veseraj klopa odlicna i rad u smjeni a poslije klatis j...,osim mene kojeg me zakacilo to s strazom sto je islo svakog u drugoj klasi bar po jedan...

Uglavnom razveselila me slika i moram jednom otici gore i opet prozivit sjecanja..na zalost nemam kontakata s bivsim kolegama ,eventualno jedan Karlovcanin...ali i od toga je dugo proslo...
dolazim kad tad gore...a ako ima jos kojih slika iz drugih perspektiva ove èrtvorke rado bi ih vidio..
pozdrav... :)