• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Toki voki

Started by borisBP, 24 December, 2012, 12:04:14

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


brkic1000

Quote from: hallo on 26 December, 2012, 12:29:34
Quote from: brkic1000 on 25 December, 2012, 23:26:21
hallo
puno si to platio,  taj model  je u americi sa postarinom do BiH 60 dolara ( 90KM)
Xexexe...probaj do dobaviti u Srbiju pa vidi MOZE li i koliko ce kostati...btw u China je cena 50$ regge
PS: generalno MRZIM postove tipa tvog...svako ko je na Forumu ume ukucati u Google pretragu i naci da je u AmreKi jeftinije...dje to pomaze? Hoces li meni dobaviti preko tebe da ti platim po 100KM? A imas i priliku gemnuti lovu...kupis u AmriKi za 60$ dostave ti u BiH, das oglas u Srbiji i prodajes za 70eur....

nema potrebe prijatelju za ovakvim postom
ne smatram te neprijateljom i ne mrzim te, kazem ti samo onako kako jeste.
Po pitanju carine i PDV, zamolis onog ko ti salje da ti ga posalje kao gift (poklon) i onda se to ne carini, narucio sam stvari preko interneta bas puno, nikada nisam platio carinu i PDV, jer mi salju uvek kao poklon , narucivao sam telefon, lap top, rukavice, delove za auto, sve i svasta
I shvati jednu stvar, taj toki voki isto narucuje neko ko i svako drugi, pa ga donese i tebi proda i zaradi 25eura, jer taj toki voki se ne proizvodi u Srbiji, nego u Kini, tako da u Srbiji ne moze biti jeftiniji nego u Kini .
ja sam modul za  parking senzore platio 110dolara, nov, originalan u originalnom pakovanju, dok za isti taj deo u AC Tomicu su mi trazili 550KM
pozzz

hallo

@brkic1000
Izvini ako te uvredih necim... (PIVA)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

brkic1000

nisi me uvredio samo nema potrebe za bilo kakvim oblikom mrznje.
(PIVA)  (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)

vip-jahorina

Quote from: brkic1000 on 26 December, 2012, 19:00:24
nisi me uvredio samo nema potrebe za bilo kakvim oblikom mrznje.
(PIVA)  (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)  (PIVA)

bravo za prethodna 2 posta  :bravo::(