• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Snijeg....naravno

Started by mini, 25 December, 2013, 10:46:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Quotei mi skijamo po kamenju. to ti je kao plivanje sa meduzama
Stale, svaka cast na inspiraciji za ovakve izreke(ovo nije prva)  (Y)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

ritta


Stale


ritta

Ma naravno, najbolje onda ugasiti forum, ha ha
Ne brini, ja cu ti svakako smetati na stazi   ludzatobom:((  devil:(  ole  (snow)   ole

Stale


mini


mini

Mislim na ovu kamenjarsku :)) ,od staleta

Stale

Quote from: skiDeki on 26 December, 2013, 08:45:36
Quotei mi skijamo po kamenju. to ti je kao plivanje sa meduzama
Stale, svaka cast na inspiraciji za ovakve izreke(ovo nije prva)  (Y)

(Y)

a vidi ovaj scenario...


ovaj ide prema nama...

ritta

Sto su se ljudi nabrijali pa to je strasno!  puf:)
Nema  (snow) pa sta sada, propali nam termini, pa neka su....kapare? Pa sta sada, sve je u zivotu rizik pa tako i to.
I kada prelazite cestu ne znate sta se moze dogoditi a ne dva, tri mjeseca unaprijed.
Kao da su inamljivaci vikendica, apartmana i ostali koji zive od toga sretni zbog situacije koja je trenutno.
Mi gubimo kaparu a oni gube cijelu sezonu.
Naravno da mi nije drago sto je situacija takva kakva je, pisala godisnji prije tri mjeseca, sve organiziras, isplaniras i na kraju nisa ali tu smo svi nemocni.
Kao da netko moze utjecati na vrijeme (i hvala bogu sto ne mozemo) pobili bi se.
Elemetarna nepogoda sa vremenom je u cijeloj regiji a ne samo na Jahorini. Svako jutro kada izadjem u vrt ocekujem visibabe i to u prvom mjesecu  ideea:(
Nema tih topova koji mogu zasnjeziti staze po ovakim vremenskim prilikama.


Radiohead

Nervoza je velika, i moji u kuci to osjete puf:)
Al sta ces, jednostavno zamislis da je kraj novembra i da ima jos 20tak dana do otvaranje sezone :)
Tuga ali sta je tu je....
Snijega ima po ovim Staletovim skijalistima na 3000 m n/v, a kako je Jahorina od 1300-1890 stvarno treba uzivati u ''onim danima''