• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


3d


Korisnik

Evo pitanja na mjestu, nije sezona samo zima, i ljeto je savrseno na jahorini. Hoce li novi direktor napraviti biciklisticke staze? ili nesto slicno sto bi privuklo ljude na planinu? nema jos puno do ljeta... zadnja sezona je savrsen primjer kako se ne smije osloniti samo na zimsku sezonu (mada mi je idiotski sto posle toliko godina postojanja OC-a jedna sezona bez snijega unakazi sve). Kako je to rjeseno na primer u nasfeldu ? :)

HeAd

Imas staze, uradjene su i rute, obrati se u hotelu Termag...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skidub

znali netko (vjerovatno vip zna) postoje li ture po jahorini sa quadovima?

Korisnik

Quote from: HeAd on 17 March, 2014, 14:07:22
Imas staze, uradjene su i rute, obrati se u hotelu Termag...

Pa jel ime neko iz termaga da je uzeo to? daj da okaèimo na forum...

DarkoN

Quote from: skidub on 17 March, 2014, 14:49:37
znali netko (vjerovatno vip zna) postoje li ture po jahorini sa quadovima?
radio je VIP te ture sa quadovima ali nek' on potvrdi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skidub

Quote from: DarkoN on 17 March, 2014, 15:25:56
Quote from: skidub on 17 March, 2014, 14:49:37
znali netko (vjerovatno vip zna) postoje li ture po jahorini sa quadovima?
radio je VIP te ture sa quadovima ali nek' on potvrdi.
hvalaaaa



Filipino

Koliko ja znam sat Quada je 50€,ali za sigurnu informaciju nazovi Termag pa pitaj

Elvir

Evo malo nam zabijelilo da zamaze oci  :DD Cisto je lijepo vidjeti kad zabaijeli  :bravo::(

vip-jahorina

Stvarno pao snjeg!

Quadovi?
Termag nudi quadove, ali najiskrenije, ako zelis da krug napravis onda je to u redu, ako zelis malo adrenalina onda se obrati nama.
Postoje i klasicne rute, ali ja koji sam cesto gore, ne preporucujem nikome ko ne poznaje planinu da se koristi samo gps-om ili nekim rutama. Dok vozis po cestama je ok, ali sve ostalo je prilicno opasno. U roku od 5 minuta se vrijeme moze promjeniti magla se spustiti tako da ne vidis prst pred okom, i gps te odvesti pogresnom putem u dobrom smjeru ili provaliju. Ja imam skoro sve rute snimljene, ali iz navedenih razloga ih ne zelim objaviti.

vranex

Cujem juce radio Olimpik.. hoce li biti cega za vikend?