• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

Mogu samo da vam kazem da je Jahorina u big problemima i ne cudi me sto nisu pustili nista...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ime


vranex

Definitivno naaaajbolji nacin da i ostane u problemima.

Rezonovanje jednog ski centra :
imamo problem, nemamo love, stvorili smo losu reputaciju radi obecanog osnjezavanja koje smo reklamirali a koje nemamo i imali smo groznu sezonu. Gomila stranaca je rekla da nikad nece doci na Jahorinu poslije ove katastrofe, a vlasnici sezonskih su ljuti jer se osjecaju prevareni iz gore navedenih razloga. Ukratko, zbog nasih propusta i zbog uzasne sezone ozbiljno smo narusili izglede da bude bolje dogodine.


Solucija :
1) iskoristiti Bogom dani snijeg i sa vrlo malim ulaganjem napraviti promociju i pokazati da zelimo promjenu, i da cemo dogodine biti jaci i bolji nego ikada jer smo naucili iz gresaka. Mozda i ne zaradimo ali pricace se o nama, dobicemo reklamu!! Ne znam pravu racunicu, ali mislim da pustiti jedan dvosjed ne bi trebalo kostati vise od KM 2000,00 po danu.
2) zakopati glavu u zemlju (pardon, SNIJEG!!) i praviti se da se oko nas nista ne desava, problemi ce se rijesiti sami. A i Vaskrs je , kome se radi za Vaskrs?


bnbg

Svi ste u pravu sto kritikujete rukovodstvo ali mislim da je kasno da se nesto ispravi. Ja sam u posledjih 5-6 godina dolazio na Jahorinu po 2-3 puta u toku zime, ali posle ovih propusta i NEulaganja i NErada ove sezone, razmislicu da li cu  vise dolaziti. A moja ekipa je oko 10-ak skijasa sa porodicom. A citao sam na forumu ove zime da mnogo ljudi iz Srbije, Slovenije i ostalih okolnih zemalja isto razmislja. Pa mislim da je krajnje vreme da se zapitaju. Mada bi hotelijeri gore trebalo da pritisnu malo OC jer ce oni najvise izgubiti. Skijasa kji dolaze iz okoline ce biti ali od njih hotelijeri nemaju nista. Jedine pare koje oni ostave idu u OC.

djmiros


djmiros


djmiros


Korisnik

Otopi se snijeg ko da ga nikad nije bilo...

01xxx01

znaci, danas nista?

a ni sutra ama bas nista?

;((

vranex


skidub

nevjerovatno..da vikend nemogu otvorit :X a sta reci

3d


jednostavan41

ljudi treba biti realan,jeste snijega palo ali nije ovo za nekog skijanja,ali su trebali makar malo volje pokazat i entuzijazma ovi iz 0C  pa bi svi na to malo drugacije gledali, al ova indolentnosta me stvarno pocela zivcirati,nije mi jasno kako ovo ljudi koji su gore ulozili novce mogu mirno da gledaju i da se mire sa trenutnim stanjem i upravljanjem,ova sezona je bila i prosla bila je kakva je bila, nesto visa sila a ima i nize sile........ljudi nisam za privatizaciju nikako,90 % privatiziranog je unisteno, ja bih najradije vratio onaj sistem i samo jos uveo jedno 10 golih otoka al sa trajektom u samo jednom pravcu,,,,  aali sa upravljanjem u jahorini treba pod hitno nesto uraditi, kad bi se sad sve promijenilo da bude idealno tek za 4-5 sezona se mogu ocekivati rezultati sa gostima....... neznam mozda se neki nece sloziti samnom,, mozda i nisam u pravu ali ja iznosim moje misljenje
da znam - znao bi

vip-jahorina

Danas je lijep dan veliki praznik!

Hristor vaskrese!
Sretan Uskrs!

Nek se derneci i festa  ole

mijat