• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 09 April, 2015, 23:37:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik


hallo

Juce stigli i nista protiv nisam imao sto rade tanjir na Poljicama i Praca...taman nam je bilo skijati tanjir taman da supruga i deca osete sneg bbez ljudi da ih pritisaju od pozadi svakako se otkinuli od skijanja hug:(...ono sto mi je zasmetalo je jutros 8.30 pijem kafu kod Gramzova i za drugim stolom zicari i rasprava jer im je receno da ne pale sestosed na Poljicama????? Nsam mogao verovaati svojim usima Praca da radi na ovom plusu a Poljice ne...: sami radnici su hvala Bogu razumni ljudi i nekako nakupise ko ce raditi na sestosedu koji nekako krete oko 09.30...sve u svemu odlican dan umalo pokvaren glupavim razmisljanjem menadzmenta....po ovom plusu ja Pracu ne bih pustao a mislim da bi se i Kamco&ekipa slozili sa time... Jos sutra poderati se pre podne i to je to... Pozdrav
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Radiohead

Ugljenisao sam se danas
Skijanje iza 12 moguæe samo u onim dijelovima gdje ima borovog hlada

gwindor

Pozdrav,

Nekoliko kolega i ja stizemo iduci utorak u Sarajevo poslom. Sluzbeno ostajemo do petka, ali razmatramo ideju da ostanemo i za vikend na Jahorini na skijanju!
Sta mislite o toj ideji, hoce li za 8 dana jos biti snijega, zice otvorene?

bnbg

Quote from: gwindor on 11 April, 2015, 17:56:11
Pozdrav,

Nekoliko kolega i ja stizemo iduci utorak u Sarajevo poslom. Sluzbeno ostajemo do petka, ali razmatramo ideju da ostanemo i za vikend na Jahorini na skijanju!
Sta mislite o toj ideji, hoce li za 8 dana jos biti snijega, zice otvorene?
Snega ce biti sigurno, ali uslovi za skijanje tesko da ce biti dobri jer po prognozi dolazi toplo vreme i od padavina moze biti samo kisa. Prognoza ti je prilicno tacna ove zime i mozes se na nju osloniti. Jedino ako bude neki hladan talas narednih dana da malo stegne pa mozda moze da se odskija jos koji put, ali nesto i ne vidim na prognozi da ce biti hladno. A i zice nece raditi jer nema skijasa.Ova sezona je bila vrhunska sto se tice snega tako da mislim da je za par dana kraj sto se tice skijanja. 

JAHORINA13

Quote from: gwindor on 11 April, 2015, 17:56:11
Pozdrav,

Nekoliko kolega i ja stizemo iduci utorak u Sarajevo poslom. Sluzbeno ostajemo do petka, ali razmatramo ideju da ostanemo i za vikend na Jahorini na skijanju!
Sta mislite o toj ideji, hoce li za 8 dana jos biti snijega, zice otvorene?
imas do petka vremena da vidis situaciju kakav ce biti vikend, a s obzirom da je OC produzio sezonu do 1 maja ako bude uslova za skijanje vikend ce raditi zice sigurno


vip-jahorina

@gwindor
Ja bi svakak dosao, prati nas preko foruma, kamera i FB

@2Adritic
Dobrodosao nam! Naravno da kritike su dobrodosle, i ja mislm da su ovaj put malo prestroge. Ljudi se trude i zato imaju podrsku nas forumasa

Zemljotres na Jahorini!
Jbg, izbacio me iz kreveta! Izgleda sve ok na planini


Radiohead


Korisnik

Опет од суботе снијег на прогнози   (snow) љетовање здра'о!!!




Radiohead