• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina Bike Park

Started by sanctuary, 20 July, 2015, 18:50:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sanctuary


vip-jahorina

Sutra cu malo obici i poslikati ...

bakica


dugokontov

Prosli vikend smo skoknuli do Jahorine da isprobamo ljetni vertikalni transport. Evo malo slika i izvjestaj (:

Trenutno u prodaju postoje dvije vrste karti: one za jednu voznju od 7KM i 5 voznji za jedan dan od 15KM. Ako koristite vertikanlni transport sa biciklima, potreno je ispuniti formular kojim se obavezujete da necete tuziti OC Jahorinu u slucaju povrede ili nezgode, te da vozite na sopstvenu orgovornost.

Inace radi samo sestosjed Ogorjelica, medjutim u nedelju su pustili sestosjed Poljice. Uvijek radi samo jedan lift. Kuke za bicikla o kojima se pricalo, na zalost se nalaze na svakoj desetoj korpi, tako da biciklo uglavnom drzis u krilu ili na sjedecem djelu.

Od staza nema nista konkretno. Dio koji je malo bolje sredjen predstavlja u stvari planinarsku stazicu koja vodi od Rajskih vrata do izlaza sestosjeda Ogorjelica. Mi smo se dva puta spustili i Poljicama (skijaskom plavom stazom Sator).

Sve u svemu, ne treba ocekivati puno. Trenutno na Trebevicu postoje mnogo kvalitetnije, ljepse i interesantnije staze. Ali, kao sto svako putovanje pocinje korakom, tako valjda i predstavlja pocetak bike parka (:

U svakom slucaju, jos jedan lijep vikend na prelijepoj Jahorini.

dugokontov


dugokontov


ninodragoljub


forum

I da li se zna sta su uradili za ovo vrijeme za bike park? Da li ima koja slika?

sanctuary


forum

Quote from: vip-jahorina on 20 July, 2015, 19:50:23
Sutra cu malo obici i poslikati ...

Ekipa!!!

Da li ima neki info sta su radili i koji je napredak bio oko bike parka...znam da se neka ekipa iz Sarajeva ponudila da pomogne projekat.


dugokontov

Na zalost, nista se posebno nije uradilo. Iz OC-a nisu odgovorili nista ekipi iz Sarajeva, tako da oni nisu nista radili. A sam OC je samo napravio markaciju, nista vise... Eh da, zakacili su kuke za bicikla na sestosjede, ali sad svaki 5. sestosjed ima jednu kuku (: