• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2.dio - sezona 2015-16

Started by vip-jahorina, 04 February, 2016, 09:02:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ime

Realno, do vikenda ce biti oko 40 cm snijega na stazama. Da ce se moci skijati, moci ce, ali jos to nije to.

kizo

Da li i dalje pada sneg?Kakvo je stanje na putevima?Da li æe biti skijanja u subotu? (W)

vip-jahorina

Tarlahanje cemo proglasiti zakonom na Jahorini  austin:(

JAHORINSKIHOBIT



vip-jahorina

Da se podjetimo svi, a mislim i da zasluzuje svoje mjesto u arhivi Jahorine:

Definicija TARLAHANJE

Zliko

Evo stanja (Sator)...snijeg je malo kasnio jucer. Kisa je pocela da pada oko 21h da bi umjesto u snijeg preslo u pljusak. Temp je bila citavo vrijeme +2C, tek se oko 03h ujutro pretvorilo u snijeg na +0.5C. Opet je granica smrzavanja bila u 300m nepovoljna za nas :/ no, napokon vlazni snijeg! Po mom odokativnom pristupu palo ga je oko 10ak cm, pada i dalje na -4C, ali nije presuh. Ako ovako nastavi moglo bi biti oko 20-30cm na stazi. Super podloga, sad da jos padne pola metra snijega na to (pusti snovi)...

dugorocna prognoza bi mogla biti super, samo da ovaj heavy rain najavljen za srijedu predje komplet u heavy snow i iduci vikend bi mogao biti super.


http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina/long.html

vip-jahorina


alternativni


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

dr.zela

 ole ole
Zivnula planina,zivnuo i forum...samo padaj (snow) (snow) (snow)
Ziviliiiiiiii (PIVA) (PIVA)

vip-jahorina

Ooo MD druze stari.
Kad ces nam 'vamo? I rakiju ponijeti...

Korisnik


Gaze

Planirao sam da dodjem 13.02., nisam bio na Jahorini od 2011... I sad kad sam odlucio da dodjem opet, nema snega, sta mislite kakvo ce stanje biti...? Nadamo se snegu...  ole ole

kizo