• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred otvorenje sezone 2016/2017

Started by vip-jahorina, 03 November, 2016, 12:41:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Evo nas polako u finalnom zagrijavanju i najavom za sezonu 2016/2017 koja bi trebala biti hladna i snijezna.
Bar tako cujem kod baba po kuloarima  devil:(

Salu na stranu, najave od meteoroloskih magova su dobre. Mada i sami znate da je meterologija "strucno nagadjanje"
Kasnije cemo detaljnije o prognozama i snijegu.

Jutros je pao snijeg na Jahorini. O tome smo vec izvjestavali na jahorinskom Facebook portalu.


vip-jahorina



alternativni

Novembar 2017 :) ovo kao FIFA 2017 ili PES 2017   police:(

Jel otvaranje sezone sredinom decembra? ili oni to pomjeraju u skladu sa padavinama?

vip-jahorina

ne znam ni ja sta je zvanicno, a i OC se jos ne oglasava.
u svakom slucaju ili vikend oko 10.12 ili slijedeci 17.12.



ninodragoljub

Stuha, apsolutno podr¾avam. Povraæa mi se od bjesomuènog ponavljanja Dina Merlina, Harija i ostalih perjanica RSG-a.

volimvolim

Stize puno  (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) (snow) 

u utorak i srijedu  :DD :DD :DD :DD.

Bice  :skijas: :skijas: :skijas:

HeAd

Tad treba i napravit otvaranje sezone i to je to. Stob se reklo tuci dok ga ima. anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ime

Citat: HeAd  01 Novembar, 2016, 14:44:26
Nego, gledam na kameri pred Zitima i Rajskim vratima. Cijelo proljece, ljeto, jesen i dio zime (kad nema snijega) parkiraju se vozila fakticki na stazi. U cemu je seljacka fora (ne mogu skontati), jel tesko ostaviti dole auto na cesti, a ne gore rovariti i unistavati travu i stazu (jel ljeti bolje gledati u travu ispred lokala ili soder, sve razrovano i golf2 parkiran).


Sta tek reci za ovo:


HeAd

Kompanija Mercedes je juce organizivala off road voznju tako reci po stazama. I to objavi hotel termag na fb sa svim slikama, a vidi se i na ovoj. Da su to uradili u Austriji ostavili bi te mercedese na stazi..ili ti cega se pametan stidi...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera