• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2016/2017 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 27 December, 2016, 21:58:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Dobrodosli u nekako pravi pocetak sezone na Jahorini.
Od sutra. 28.12. Jahorina ce biti prilicno puna.

Trenutno je cijela planina prekrivena snijegom, a za skijanje ga je dovoljno samo na Praci gdje se vjestak dobro odrzava.

S Kojotovski

Trenutno u Sarajevu sipa snijeg k'o lopatom, nadam se da je i gore slicna situacija

Sent from my HT7 using Tapatalk


SelverM

DOBRINJA


testo82

Zdravo, zna li neko radi li Praca 2.i 3. Januara?

dugokontov

S obzirom na vremensku prognozu i trenutno stanje sa snijegom Praca ce vrlo vjerovatno raditi.

Filipino


Filipino

Evo trenutna iz naselja ©ator
Snijega ima preko 20 cm.
U gornjim dijelovima staze je problem sto je jak vijetar odnio snijeg


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Korisnik


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


dugokontov

Slazem se sa Zlikom... nema vise od 25cm snijega i sve je prhki... kad je podloga dobra to je odlicno za bordati, ali je fazon sto osim na stazi Praca nema nigdje dobre podloge ):

Meni ne izgleda da ce se moci osposobiti ista vise osim Prace, iako sam cuo da govore da ce probati Poljice natrpati snijegom. Ako uspiju svaka im cast, jer ratrak ako predje preko ovog prhkog snijega nema sta sabiti...

Jos jedna pohvala. Na polaznoj stanici Praca (na dnu staze, gdje se sjeda na sestosjed) je postavljena ski kasa, tako da se moze tu kupiti karta. Trenutno se moze kupit dnevna za Pracu i ona za jednu voznju. Mislim da je ovo odlican potez. Ljudima koji ne znaju kakvo je stanje na stazi ili koliko ce zica uraditi, data je mogucnost da se prvo spuste, vide kakav je teren, pa tek onda odluce kakvu kartu uzeti. Elem, sve pohvale!

S Kojotovski

Quote from: dugokontov on 29 December, 2016, 15:05:57

Jos jedna pohvala. Na polaznoj stanici Praca (na dnu staze, gdje se sjeda na sestosjed) je postavljena ski kasa, tako da se moze tu kupiti karta.


Ja mislio ovo za********a za ski kasu na Praèi, svaka èast, trude se ljudi  (Y)

mijat

Ima li klupa dole na Praèi? To bi pod hitno trebalo staviti ;-)

Послато са C5303 уз помоћ Тапатока


Gorio

Dobro vece.
Imam jedno pitanje. Jel postoje topovi za sneg jos na nekoj stazi osim prace?