• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini sezona 2016/2017 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 27 December, 2016, 21:58:36

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

JAHORINA13

Quote from: leinad-sped on 29 December, 2016, 19:22:25
Dobro vece
Zna li neko da li ce raditi zice sledeci vikend? Naravno ako bude uslova za to ali  s obzirom na pravoslavni bozic
Za Bozic rade zice, ako postoje uslovi samo sto ne pocinju u 9,00 casova nego u 10,00 tako je bilo bar do sada.
Srecna svima Nova 2017-a. (PIVA)

alternativni




Korisnik


alternativni

Reportaza N1 sa Jahorine: "Put nije ociscen. Snijeg smeta skijasima."


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Ski Nedjo

Ima li neko informacije kakvo je stanje sa stazama, i planiraju li jos neke otvarati sutra ili prekosutra?
Koliko je snijega palo?
Planiram da dodejm sutra ili prekosutra...
Pozz

Carving tri

Molim da nam VIP odgovori na pitanje,  kakvo je stanje na ostalim stazama i koje su procjene, kada æe neka od tih staza biti otvorena. Pozdrav i Sreæna Nova svim forumasima

mirjana


mirjana

Rade sigurno sve kafane o stazama nemojte ni sanjati

For

Hoce li kakve informacije o danasnjem danu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

bokicp

Padao je slab snijeg negdje do 16h. Mislim da je danas napadalo oko 20tak cm. Dosao sam na Praèu negdje oko 9 i 30. Imam utisak da nocas nisu prolazili ratraci posto je bilo 10tak cm cijelca preko podloge. Vec oko pola 11 velika guzva (cini mi se najveca u poslednja 4 dana). Skijao sam negdje do pola 1 i sve u svemu zadovoljan sam. Jos uvijek je malo snijega da se otvore ostale staze, a nisam ni vidio odavde iz Lavine da su ratraci prosli Ogorjelicom.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk


Atomba

Nadamo se  da ce padati (snow) (snow) mada gledajuci unazad par godina jako diskutabilna stvar sa tim snegom. Ne moze se vise bez topova i vestaka, juce sam dosao sa Kopa i sve fercera kako treba, 28 stizem na Jahorinu i nadam se da ce ga biti, ipak mi je od svih skijalista koje sam obisao tu najprijatnije, atmosfera, ljudi itd da sada ne nabrajam previse. Pozdrav svima