• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafanæe Proziva me drug Mijat

Started by brera, 24 July, 2017, 12:40:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


skiDeki

Grmi Jaborina od zorke i motorke, i sladje pomalo...
Ziveli 😘😘 ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


mijat


mijat

darkonu je bio roðendan ove nedelje a nije zvao turu  devil :X

mislim da mu je mnogo jeftinije da ovde zovne turu nego u nekoj kafani na jahi  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: mijat on 10 May, 2018, 13:19:58
darkonu je bio roðendan ove nedelje a nije zvao turu  devil :X

mislim da mu je mnogo jeftinije da ovde zovne turu nego u nekoj kafani na jahi  (:smijeh:
kada bismo se skupili najmanji problem bi bio platiti turu... jos samo da se skupimo  :))
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobar dan. regge ©ta ima? Ima tura u moje ime... (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (K) (K) (K) (K) (K)
Sad bi trebao Darkon, ako nije u meðuvremenu promjenio status...iz slobodan u..... ideea:( devil:(

mijat

 WTF nema ako prijatelju, strah me je da æe proæi kao neki sa foruma, da ih ne nabrajam  (:smijeh:

daj meni  (PIVA)

brera


DarkoN

Zar ste stvarno mislili da cete tako lako proci?  devil:( devil:( devil:(
Tu sam, pratim situaciju redovno. Obilazim ove radove gore... cekam snijeg i skijanje. Mislio ove godine kupiti nove skije ali kada pogledam stanje na terenu... zao mi i kamenjarki   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro. Klasika.  regge
Idu vruèine...pa...

DarkoN

kakav bazencic  ludzatobom:(( Idealan za ove dane...  ole
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Dobro jutro. Klasika.  regge
Mada, neki su promjenili status iz slobodan u just married  devil:( pa bi mogli zvat.... ludzatobom:(( ludzatobom:((


brera