• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ninodragoljub

Quote from: vranex on 15 November, 2017, 11:56:06
ima nas dosta "starih" sezonaca. organizovacemo se ovih dana i izdati saopstenje koje ce nadam se svi sezonci potpisati

kljuc je u tome da smo mi "ambasadori" jahorine i da nas se tjera. svaki nas sezonski je multiplikator i sigurno u sezoni dovede jos bar 15 dnevnih karata od prijatelja iz cijelog svijeta

ovaj odvratni odnos prema nama ce uroditi plodom u smislu da cemo mi sami postati ANTIREKLAMA za planinu.

sramota me 10 godina sezonskog i ljudi sa svih strana svijeta koje sam doveo, da mene neki picopjevac iz beograda otjera sa planine.

e nece moci. ima nas puno, nismo ni naivni ni glupi a ni bez kontakata, kako finansijskih tako i politickih

gadi mi se i pomisao da ovih 5-6 seniora sto dolaze 50 godina nece moci doci ove godine jer ko ce od penzijice da ozdvoji 900 maraka? i da ja gledam i trpim kako neki cvikeras iz beograda meni te ljude tjera?

a ovi politicari sto se sa njim slikavaju, jesu li svjesni koliko ce glasova da izgube? ne glasaju za njih stranci nego bas mi lokalci. mozda i nisu svjesni, al ce ubrzo biti

Bravo za post, potpisujem svaku rijeè.
Nisam jedini kome onaj picopjevac i potrèko pièi po ¾ivcima.


brera

Pogledaj taj film, Dejane Ljevnaiæu, direktor OC “Jahorina”, ja sam ga vidio bar dva puta:

https://www.youtube.com/watch?v=ud677OBqO0o&feature=share

Radiohead

Gledao i ja 2 puta, al evo i 3 cu put.
Ne mo¾e se povuæi paralela nikako izmeðu ovog novog Levata i ovih èièica sa poèetka (mislim da je jedan preminuo u meðuvremenu).

Armin

Svi smo gledali taj film, ali to vise ne pije vode. U kapitalizmu nema emocija. Bar tako kazu ovi menadzeri qurci palci. Daj samo oderi odmah i sada i to je to. Oni bi Jahorinu i poravnali da misle da ce im se to isplatiti. Njima planina kao planina ne znaci nista

ninodragoljub



dix

ima li informacija sta je sa radovima gore, stali, nastavice, nece....


taraba

Bio sam i danas gore. Magla je, nista se ne vidi. Nisam cuo da bageri rade. A nisam ih ni vidio.
Vrlo malo raje . Nesto auta pred Termagom , Vuckom i Bordom. Ali zato je u Rajskim vratima super.
Vatrica gori, mirisi bukovina i grabovina. Kruska ko mlijeko itd.....
Ove godine ce biti skijanja (dobrog ) ako bude snijega naravno,  na SSK liftu  ( ¾enski slalom )  i ®elji ( Rajska) .
Mozda i Praca , ali ja je ne volim nikako.
Ali opet , ako ne bude guzve narocito vikendom.
Koliko sam do sada  vidio jedino te staze nisu kopali. Ovo ostalo sto su radili i nije tako lose, ali su kamencine na stazama ( tim novim ) ogromne.
Tesko ce se utopiti u stazu ili ukloniti dok se sve to skupa ne slegne. Stoga je te staze  pametno izbjegavati , ako je mala visina snijega , ili skijati sa kamenjarkama , ko ih ima.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


HeAd

Nejebica dobra je zavladala na forumu, izaslo se iz konstruktivnog dijaloga, a i Brera je poceo kukati sa EU platom (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ninodragoljub


brera