Pozdrav Gost

Moje iskustvo sa Jahorine

• 3 Odgovora
  • 4028 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Moje iskustvo sa Jahorine
« u: 12 Ožujak, 2018, 08:45:02 »
Sinoć došao sa jahorine bio za vikend 9-11.3.2018 vreme ekstra staze drze do 12 a posle snalazi se ko kako ume. NAPOKON POSLE 36 GODINA SKIJANJA NA JAHORINI DESILE SU SE PRAVE PROMENE. STAZE SU POSTALE VRH PROSIRENE SU ODLICNO OPEGLANE . POCELE SU DA SE PEGLAJU  KAKO TREBA I STAZE DESNO OD POLJICA SETOSEDA. POVEZALI OGORJELICU 1 I POLJICE KAKO TREBA . LJUDI NA ZICAMA RADE SVOJ POSAO NE SEDE SAMO U KABINAMA. AKO SE ZAVRSI OSNEZAVANJE I NA ZELJI STVAVI NEKA ZICARA UMESTO SKI LIFTOVA OTVORI JOS NEKA STAZA JAHORINA CE BITI SKIJALISTE BEZ PREMCA U REGIONU. OZBILJNO RAZMISLITI  DA LI PRACA TREBA UOPSTE DA RADI JER AKO SU STAZE DOBRE SAMO KAD JE DEBEO MINUS A TAKVIH DANA NA  NADMORSKOJ VISINI PRACE JE SVE MANJE MOZDA JE BOLJE TAJ SESTOSED IZMESTITI NA NEKU DRUGU LOKACIJU AKO JE TO MOGUCE. MOZEMO DA NAPOKON KAZEMO UPRAVA RADI SVOJ POSAO U INTERESU SKIJALISTA I SKIJASA. SKI PAS JESTE POSKUPIO ALI TO POSKUPLJENJE NIJE VELIKO JOS JE SKI PAS POVOLJAN. DA PUT DO SATORA SE CISTI KAKO TREBA. NADAMO SE DA CE STVARI DA NASTAVE DA SE KRECU U OVOM PRAVCU I ZA NAS SKIJASE NECE BITI BRIGE ZA SKIJANJE

*

dale

• 444
Odg: Moje iskustvo sa Jahorine
« Odgovori #1 u: 12 Ožujak, 2018, 14:00:35 »
Dodao bih na @Magnumov post da jeste poskupeo ski-pass,ali vazi i za nocno(sto se ranije placalo 15 km),tako da je to tu negde!

*

mijat

• 6699
« Odgovori #2 u: 12 Ožujak, 2018, 14:40:40 »
noćno skijanje je samo petak, subota i nedelja ako se ne varam

*

dale

• 444
« Odgovori #3 u: 12 Ožujak, 2018, 15:31:31 »
@Magnum
Praca je ok u januaru i februaru,kad je najpotrebnija(da rastereti ionako veliku guzvu na ostalim stazama)!Za mart je vec upitna,ali ako moze da radi Mainex na Palama moze i ona! Zeljo i Olimpik bi trebali mozda sidra da im malo poveca kapacitet,ali ne previse, da iskusniji skijasi imaju gde da skijaju(ali stvarno skijaju)!Pocetnici i ski skole sada imaju vise plavih staza za ucenje nego pre i neka ih tamo!Pozdrav☺