• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

transport Sarajevo-Jahorina

Started by galvic, 18 February, 2007, 21:15:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Brunetti

To i mene interesira.

Prosle godine je bio neki bus koji ucenike vodi iz Lukavice na Pale u 8 u jutro.

Na redu voznje je pisalo da vozi na Jahorinu ali je vozio samo ako bi bilo dovoljno ljudi cca 10-tak.

E sad me zanima kakva je situacija ove godine?

Ajde vipovci odgovorite!

Necu valjda morati stopirati s Pala na Jahorinu?

Hvala.

vip-jahorina

ne znam najtacnije.
ali veze iz sarajeva su nikakve. ima iz lukavice za pale, a i sa vjecnice (izlaz iz grada) do pala.
za jahorinu nema nista.
od pala ima neki kombi koji vozi, ali ja mislim da je to samo veoma rano i kasno. tako da su kombinacije iz sarajeva do jahorine sa gradskim prevozom skoro nemoguce.

od pale je bolej ici stopom (tako paljani rade) do jahorine ili taxijem.

inque


Evo da pokusam pomoc...
proslih godina minibus je isao za jahorinu, polazio od zemaljskog muzeja, ali samo ako bi bilo minimalno 10 ljudi... nije mi se jednom desilo da ne odemo gore jer nas bude 9...
ugl, ako namjeravate iz sarajeva na jahorinu, pokusajte se dogovarat s taksistima... otprilike njihova cijena po dogovoru ide 50KM da vas odbace i dodju po vas, obicno ne zele da voze preko 3 ljudi... karta za taj bus za jahorinu kostala je 10KM (polazio je u 9 iz grada, pola 4 s jahorine), tako da taxi varijanta i nije losa s obzirom da vas dobaci pred kucu/gdje ste vec smjesteni i krenete i dodje po vas kad zelite! ;)
Snowboarding makes me happy!

danat

treba sutra da idemo na Jahorinu, ali blage veze nemamo kojim putem. Mapu nismo mogli pronaci, bar ne citku jednu. Ako neko moze objasniti kojim putem krenuti iz Sarajeva, bili bismo zahvalni. Prosvijetlite nas! :-)

sb pride

©iroki Brijeg free raid T.