• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bojan NS

Јел то сад мало смањена резолуција камере?


Big_DANE

Naravno da nije...kliknes na sliku i dobijes vecu!!!! :)

ssrreellee

Pozdrav za sve èlanove ovog foruma i zahvaljujem se na svim informacijama o ski centru Jahorina koji su vrlo dobri i korisni. :bravo::(
©to se tièe ovih web kamera zanima me da li one prikazuju sliku"u¾ivo" ili su to snimljene slike od ranije?Naime,kod mene je slika "zamrznuta" i ne znam da li je to trenutno stanje ili....Znaèi mo¾e li se pratiti trenutno stanje "live"?Pozdrav za sve.

stefi_89

kamere slikaju na svaki minut i daju ti sliku koja je trenutna na jahorini. u gornjem delu slike ti pise datum i vreme kada je tacno slikano...

ssrreellee


dejans


Big_DANE

dm ja nesto to ne vidim da pise ogorjelica!!!!  ideea:(

thegrke

dm ja nesto to ne vidim da pise ogorjelica!!!!


U donjem levom uglu pise Ogorijelica

odad


Big_DANE

da da ...pise ja se izvinjavam...ja gledam na starom sajtu.. :P

VIP-eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!????

vip-jahorina

uh jebote  :D uzbuna.
rjeseno

Mega Deki

Camm?? Zasto kad hocu da uvecam sliku kamere daje mi prazna polja vec treci dan. Jel to normalno ili mi se cini samo. Nevidim ni dali sneg pada puf:)
Mega Deki

harison

to je do tebe  :o meni i svima normalno otvara hehe... FINO klikni hahaha ne smijes biti grub prema kamerama osjetljive su

skiDeki

Quote from: Dexon on 17 January, 2010, 22:00:00
Camm?? Zasto kad hocu da uvecam sliku kamere daje mi prazna polja vec treci dan. Jel to normalno ili mi se cini samo. Nevidim ni dali sneg pada puf:)
Klikni ovde

http://www.jahorina.org/files/web-cam_old.php
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...