• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OBJAVLJENE Cijene SKI pasa

Started by Lejla, 28 November, 2008, 13:59:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


nkteam

cini mi se da je problem sto na jahi u sistemu zica rade isti ljudi godinama, koji se vec dobro znaju, i tu je negde prestao profesionalizam (ako ga je bilo). Promesani sastavi radnika su dobra ideja, ali jos efektnije je dovodjenje novih ljudi, ali je pitanje koliko je to uopste moguce. Takodje, par novih ljudi na malo visim pozicijama (sefovi ljudi na zicama npr) je jos bolje (ali i nerealnije) resenje.

Tacnije, misljenja sam da nasi ljudi jednom kad se opuste na poslu i krenu da krivinare, vise ih je nemoguce obuzdati :(

Juga90


ttk


Big_DANE


Cokie


MarijaBB

Apsrdno bi bilo da cijena SKI pasa bude ista veca jer nema osnova. Do sada je kostala koliko i na skijalistima u Evropi sa 10X vise staza za skijanje ibroja zicara.
A ta prica o amortizacij nije osnovana, jer su stari dvosjedi odavno vec amortizovani a karta se naplacivala kao da su novi.


vip-jahorina

ni meni nije jasno sta se ceka? trebalo je vec prosle sedmice biti objavljeno

Ime


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

rekose mi iz oc-a da bi kraj ove sedmice, najkasnije u ponedjeljak trebao biti objavljene cijene ski pasa. do sada su mi vec 1-2 to rekli, pa da sacekamo.
isto tako, izmedju 15% - 20% bi trebale biti karte skuplje!!!!

ali, ajmo sacekati jos par dana prije nego sto se iznerviramo

skiDeki

15-20%?????? To je vec druga neprijatna vest sa Jahorine, posle onih bezveznih naplata pri ulasku 3:( Pa i do sada su stalno poskupljivali a nisu nista ulagali, nazalost drugi los potez pred ovu sezonu! Ok, dve nove zice, ali zbog toga ce nam izgleda poceti jos sto sta naplacivati ili vec poskupljivati postojece usluge. Veoma los stav od strane upravitelja. Ako nastave ovim tempom, dzaba im novi sestosedi kad nece imati koga da voze :( :( :(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

sve se nadam da mi nisu dobro rekli  ??? mozda nisam dobro cuo  ???
stvarno je neprijatna vijest, ali da sacekamo da bude zvanicno  3:(

zzdado

Ako poskupi ski pass i jednu KM to je katastrofalan potez rukovodstav OC.Upravo proslogodisnjim cijenama i masovnijim dolaskom skijasa mogu napraviti fantasticnu sezonu.....pa brate sestosjedi....pa bilo je vrijeme da se nakon 20-tak godina nesto ulozi na Jahorini kako ne bi odlazili sa planine sa modricama po nogama od onih dvosjeda i kako ne bi po pola sata cekali na jednu voznju.....KARTE NE SMIJE POSKUPJETI NI ZA JEDNU KM!!!!!Ljudi ovdjke je jeb...na rececija jos uvjek i nemojte unistiti sezonu koja moze biti za pricu.....APELUJMO svi dok ne bude kasno.Pozdrav svoj raji iz Niceze!!!

zum

ja koga god znam je apelovo, od vipa pa do lokalnih jacih struja. i svi su misljenja da ne treba poskupiti karta.
ali ako bude tako, treba stvarno ih poceti javno prozivati  3:(
ovdje mozemo i imamo priliku da se pobunimo