Jahorina - ski & board zajednica - Forum
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijski e-mail?
19 April, 2014, 21:34:46

Prijavi se korisničkim imenom, tajnom riječi i dužinom sesije

Traži:     Napredna pretraga
Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Luxus Ferienhaus in Kroatien mit Pool direkt am Meer. Für alle die suchen ein Traumhaftes Urlaub an Kroatische Küste.
102452 poruka u 1362 tema od 4757 člana
Najnoviji član: MrTarantula
* Početna Pomoć Traži Kalendar Prijava Registriraj
+  Jahorina - ski & board zajednica - Forum
|-+  O Jahorini
| |-+  Pitanja i odgovori
| | |-+  Nova godina na jahorini
0 člana i 1 gost gleda ovu temu. « prethodna slijedeća »
stranica: [1] Idi dolje Otisni
Autor Tema: Nova godina na jahorini  (Pročitano 8243 puta)
Joshko
Novi član
*

Pogledajte profil
Nova godina na jahorini
« - objavljeno: 07 Novembar, 2005, 22:20:51 »

Hello!

I'm writing in name of Student club in Škofja Loka, and we are interesting in spending the newyear's eve on jahorina. We are planning to be about 20 people and we want to know if there will be any houses or appartments avalible aroundnew years day for about 4-6 days.

Thank you for your answers.

PS: moje znanje hrvatskog jezika je jako slabo, tako da sam spisao u angleskim. Ako je to problem za vas, mogu se poslje potruditi i spisati u hrvatski. Vaš odgovor lahko je u hrvatskim jeziku.
Prijavljeno
vip-jahorina
Administrator
VIP RAJA

Pogledajte profil WWW
Odg: Nova godina na jahorini
« Odgovori #1 - objavljeno: 07 Novembar, 2005, 23:10:01 »

Zdravo Joshko - dobrodosao!!!

kad se radi o engleskom, hrvatskom, srpskom, njemackom -  nema problema - mi sve pisemo i sve razumijemo.

Probat cu odgovoriti na Tvoje pitanje, a nadam se da cu i svim ostalim odgovoriti na ista pitanja:
naime, termini za skijanje na Jahorini su iskljucivo na 7 dana i to od subote do subote.
Iznimka je u nekim hotelima i vikendicama gdje je dolazak u petak, 30.12 a ne u subotu 31.12. To zavisi od hotela do hotela.
Ali nitko nece izdati hotel, sobu ili apartman na manje od 7 dana. To vrijedi za nasu cijelokuonu ponudu i ponudu ostalog broja vikendica ili apartmna koji su meni pozanati (a ja mislim da su mi svi poznati).

Razlog?
jednostavan je, 95% kapaciteta je vec sada (7.11.05) izbukiran. Zamisli da Ti imas kucu na Jahorini i interesovanje je ogromno, da li bi je iznajmio na 3 ili 4 dana kad mozes na 7, pa opet na 7 pa opet na 7 .......

Znaci, ukoliko je tvoja grupa spremna da dodje 30. ili 31.12 i ostane do 7.01. onda nam se javite putem e-maila ili telefona (00 387 57 270 139) na Jahorini da vam probamo nesto naci. Koliko ja znam ima jedan manji planinski dom za 15-20 ljudi koji je novi u ponudi i slobodan je.
Prijavljeno

VIP Jahorina Team
Joshko
Novi član
*

Pogledajte profil
« Odgovori #2 - objavljeno: 08 Novembar, 2005, 00:55:23 »

Thank you very much for this quick answer!  ;D I will tell my friends about your offer and then I'll contact you! Maybe you can tell us just the aproximate price for the week packet in that cottage, because that would be probably the firs thing my friends will ask me.

Prijavljeno
vip-jahorina
Administrator
VIP RAJA

Pogledajte profil WWW
« Odgovori #3 - objavljeno: 08 Novembar, 2005, 19:44:11 »

I'll send you an e-mail offer.
Prijavljeno

VIP Jahorina Team
Mici
Novi član
*

Pogledajte profil
« Odgovori #4 - objavljeno: 12 Decembar, 2005, 14:13:22 »

Hello!

I'm writing in name of Student club in Škofja Loka, and we are interesting in spending the newyear's eve on jahorina. We are planning to be about 20 people and we want to know if there will be any houses or appartments avalible aroundnew years day for about 4-6 days.

Thank you for your answers.

PS: moje znanje hrvatskog jezika je jako slabo, tako da sam spisao u angleskim. Ako je to problem za vas, mogu se poslje potruditi i spisati u hrvatski. Vaš odgovor lahko je u hrvatskim jeziku.
Prijavljeno
stranica: [1] Idi gore Otisni 
« prethodna slijedeća »
Skoči na: