• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Bojan NS

Супер! Коначно да се нешто деси! Зна ли се шта подразумева та прва фаза? Шта треба да буде урађено до краја године?

brera


vladimir

Ova cirilica je bila copy-paste, pa je zbog toga, ali shvatio si sustinu, zar ne?

Sto se tice faza, koliko sam ja ranije cuo, sestosjedi ce biti u funkciji do polovine decembra, ali nece biti izgradjene garaze na ulazu-izlazu i to ce se raditi naredne godine.

brera

VIP-e hvala! Znaèi konaèno je krenulo!!!! Ovom prilikom i pohvala za OC, verovatno su ulo¾ili puno truda a i veza, da se je pomaklo!!!

dasas


dasas

prijedlog, promjeniti naziv teme u "dva sestosjeda u jesen" devil:(

brera

Vlado hvala! Skontao sam i cirilicu, ali malo sporije, ali nema veze. Glavno da èe poèeti. Pozdrav svima koji vole JA iz SLO!

vip-jahorina


brera


slavonac

 :D
napokon je krenulo   nadam se da æe se dr¾ati rokova izgradnje  da se mo¾e koristiti  sve  to i ove sezone

vip-jahorina

par novih informacija:
rupe za stope (temelje stubova) su iskopane ili se kopaju. izvodjac je jedna nasa domaca firma.
nakon toga ide oplata, te izlijvanje armiranog betona, naravno visokih tehnickih karakteristika.

5.10. je narucen helikopter iz Italije koji ce postavljati stubove duz trase. to je jedan od nacina da se postave (necu reci jedini) stubovi, naravno najbrzi iako malo skuplji. vrijednost investicije (nezvanican informacija) je oko 100.000 eura.
znaci, nasi moraju zavrsiti sve radove dosta prije i beton mora postici potrebnu tvrdocu kako bi i u stvarnosti bio nosiv. ipak, svaki stup je par tona tezak...

zica ogorijelica 2 je izgleda skinuta (nisam sam vidio, ali me neko rece), cim se uvijerimo svojim ocima, naravno - ide objava.

Bojan NS


vip-jahorina

ako stigenmo, poslacemo sutra/prekosutra ekipu da slika....

spomen

Boze dragi hvala ti...samo nek je pocelo...veliko HVALA za onog mladog coveka koga su mnogi osporavali,necu reci da je mogao sam ali sigurno je mnogo doprineo da se stvari pokrenu...hocemo mlade da vode planinu i menadjment...pozz i za VIP i plavi talas:) ... vidimo se zimus!!! austin:(

zum

ako mislis na kormana, slazem se s tobom, mada jos treba da stisne "staro drustvo" sa jahorine i stavi ih pod kontrolu, ili jos bolje: da ih se rijesi.
ovo je dobar potez. borben prije svega. sezona je u pitanju ....