• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

SKI restoran DEKI

Started by harison, 17 December, 2009, 20:12:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

U ovom restoranu se pravo dosta zalozio gosp.SkiDeki i rekao je dosta starih , Birtija,Kafan, Baraka i Barova na Jahorini i uradio je sljedeci restoran za sve goste
"SKI restoran DEKI"  ima i hrane i pica slobodno narucujte sta zelite!!! prvih 10 postova kuca casti!!!  Prvi post dobija skipass besplatno!!!




mijat

u vezi ovog skipasa, kome da se javim?  austin:(

brera


brera

Restoran fino izgleda, svaka èast, drvo i ... Samo da nisu i konobari drveni. devil:(

mijat


brera


BOJAN-BG

moro sam poslovno na neku veceru i neki viskic zao mi je sto sam zakasnio na otvaranje,mislim da cu i ovde nastaviti sa viskicima  puf:)

BOJAN-BG

di si deki da necistis sneg u beogradu opet sipa ko lud

Big_DANE

OOOooOOoOooo...NEKA JE SA SRECOM SUPER RETRO NOVI RESTORAN! SVE NAJBOLJE U DALJEM RADU!!!!!!
Ovako odmah narudzbina...i to ni manje ni vise nego JAGNJETINA I KROMPIR SA ®ARA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moze i jedna litra BELOG VIBA ( neki RIZLING - verujem da ce Deki znat koji je dobar) I SODE...DA PRAVIMO SPRICER!!!!!
UZDRAVLJE!!!!!!!!!!

MarijaBB


kale_ok

Taman sam dosao sebi od lude noæi kod Sne¾e, a sad otvaranje nove kafane
Moraæemo nesto popiti ludzatobom:((  ludzatobom:((

kale_ok

Mislim banèenja sa Haretom      u birtiji kod Sne¾e  :-[
da neko pogresno ne protumaci

kale_ok

Bogme kod Dekija nije neka usluga
moraæu sam sebi nesto da sipam

skiDeki

Vozdra raja i dobro mi dosli!!!! Malo sam vas pustio same da vidim reakcije ;D, a sad svi za sto ili sank, ko sta voli





Ludo burazeru, ludo.......
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...