• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slike clanova foruma

Started by DarkoN, 23 January, 2010, 16:34:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brkic1000

ma cim me vidis klizeci uleci    austin:(

majasamaja

Evo jedna i od mene, doduse malo namrgodjena ali ruka mi se smrzla dok sam napravila 70tak slika danas

MilanP

EVO I OD MENE JEDNA :DD (P.S JA SAM LEVI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: )



acixon

evo i mene




evo jedna bez maske,sreca pa ruznoca nije prelazna  :PP



01xxx01

Quote from: lakiluk on 27 January, 2013, 22:25:36
EVO I OD MENE JEDNA :DD (P.S JA SAM LEVI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: )


darko, darko, ccccc.....

nije dosta sto po svojim fotkama poziras, sad si poceo da upadas i drugima u fotke i poziras i kod njih??!?

devil:(

sremac72

Evo i mi da se predstavimo,jes da je fotka iz apartmana i nije skijaska ali mislim da nema veze,okacicemo i neke sa staze cim izadjemo na iste. Ja desno (Milan), kum MiloNS i Nemanja(Becej).

sremac72

Slika je jutrasnja od 7:20 pa je neko i u pidjami

magnum

E SAD IDE NORMALANA DIMENZIJA IZGLEDA MOZAK VISE NEFUKCIONISE DOK SE NENADISE VAZDUHA SA JAHORINE
(E evo i mene sa mladim snagama a ove godine nadama se od 8 marta smo gore i jedna sa proslogodisnjim lomom ruke posle 30 godina skijanja jedno 25 na jahi ,jbg stari se a bordase kao da se ima 17 godina. izgleda i nas muske hvata klimaks
pozz)

Ognjen


majasamaja

evo mene od subote osamucena od sunca, ako me ko prepozna nek se javi  :))

Speed


brera


mijat


brera


Stale