• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina u FULL HD (mjesto za snimke i slike samo u HD rezoluciji)

Started by cos, 01 February, 2010, 09:05:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cos

Mjesto za video zapise u Full HD kvalitetu i slike u visokoj rezoluciji koje su kristalno ciste.

cos


vip-jahorina

skidam kapu coso!!!!
I mi smo skonatli isto kamere u HD-u pa cemo objavljivati ovdje HD filmove sa Jahorine.
Naravno, i svi ostali su pozvani.

ser_katana

ja sam nabavio neku opciju naocala za sunce sa kamerom koja navodno moze 2 sata da snimi.
dolazim ssredinom ferbruara na odmor pa cu da ih probam kako rade :)
kamera nije HD, mislim da je 1,3Mpix ali pravi solidne snimke

poz

vip-jahorina

naravno, otvorit cemo i jednu rubrike za te fimove (tj, ko prvi krene s tim nek otvori rubriku)
dobar fazon. kakve su to brile?


gaus

Quote from: cos on 01 February, 2010, 09:10:49

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RIKSSTRpMg0&hl=de_DE&fs=1&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RIKSSTRpMg0&hl=de_DE&fs=1&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
prvi HD zapis sa GOPRO HD kamerom na Jahorini

www.gopro.com

BETOOOOOON:-)

Schomi



cos


cos


gaus


vigor

Svaka èas momci na snimku . video sam vas u nedelju na Praci.samo napred.

vigor


PBB

Idi na www.youtube.com i otvori nalog tj registruj se. Nakon toga ces kad se ulogujes dobiti ikonicu : UPLOAD VIDEO.

Klikni na upload video i pronadji ga na svom hdd-u. Nakon toga ukucaj opis videa i tagove.

U zavisnosti od brzine neta video ce se upload-ovati na server. Nakon toga u svom nalogu na youtube imaces svoj filmic i u dijelu gdje pise URL iskopiraj citavu liniju.

Vrati se ovdje na forum u ovu temu, klikni na url i izmedju dve zagrade iskopiraj link sa youtubea :)

Ili jednostavno samo iskopiraj link ovdje a moderatori ce uraditi ostalo  ;)


...My Life Is On Tarmac
              I Live With Smell Of Petrol And Burned Rubber...