• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nadjen fotoaparat na Jahorini

Started by vip-jahorina, 16 January, 2012, 15:01:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Jedna nasa gosca je nasla fotoaparat koji je na Jahorini izgubljen ovih dana. Gosca je morala otputovati za BL pa nas je zamolila da potrazima pravog vlasnika.

Stvarni vlasnik se moze prvo ovdje javiti na forum, pa cemo ga uputiti na pravu adresu. Kao dokaz da ste vi vlasnici, morete nam reci koje su slike nalaze na kartici i koje osobe na slikama.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

dooki

Ja nadjoh na stazi mobilni samsung neki na slide, ostavio sam ga u Blagojevicu (ona cevabdzinica na Ogorjelici I ) nadam se da ga je covek dobio nazad :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nadjene stvari objevite na forumu... ili ostavite na skiliftu, zadnja zica svratite kod onih radnika i pitajte da li se javio neko za to ako nije uzmite stvar sa sobom i nastavite obavjestavati na forumu za ovakva desavanja izgubljeno ili ukradeno u svakoj temi je odobreno obavjestiti u cemu je pitanje i nama administratorima poslati sliku ili neki detalj sta se upravo izgubilo ili naslo... hvala lijepo   

segi


SILE

Moj prijatelj je izgubio u subotu fotoaparat sive boje i malo stariji model. Mozda ima koja slika u narandzastoj jakni Spayder pa ako je taj kontaktiracu covjeka.

MarijaBB

Ja moram malo da se nasalim. Ako je neko izgubio nevinost, za to nek se ne javlja, jer to se ovde ne vraca.... :)

Bojan NS


MiKuLa

Moj fotoaparat je ostao zimus u Jahorinskom snijegu...
Neke slike sam ranije sa kartice kopirao.
Ako je jedna od slika ova onda je aparat moj


segi

Quote from: MarijaBB on 16 January, 2012, 18:40:09
Ja moram malo da se nasalim. Ako je neko izgubio nevinost, za to nek se ne javlja, jer to se ovde ne vraca.... :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: segi on 16 January, 2012, 22:48:17
Quote from: MarijaBB on 16 January, 2012, 18:40:09
Ja moram malo da se nasalim. Ako je neko izgubio nevinost, za to nek se ne javlja, jer to se ovde ne vraca.... :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ja nemam pojma o cemu vas dvoje pricate i cemu se smijete. mene je moja majka rodila nevinog.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


segi


MiKuLa

Ipak to nije moj fotoaparat. D¾aba sam se ponadao da æu da povratim slike.

segi

Quote from: MiKuLa on 19 January, 2012, 14:08:14
Ipak to nije moj fotoaparat. D¾aba sam se ponadao da æu da povratim slike.
Nikad se ne zna,mozda ga neko pronadje!