• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIC DANA sezona 2011

Started by mijat, 05 October, 2010, 21:23:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

01xxx01


mijat


01xxx01

How to get a man to smile for the picture!  (:smijeh:

01xxx01

Ide Mujo Carsijom i udje u jednu radnju.
Zamoli da mu zamjene bateriju a covjek kaze: Mi to ne radimo
Kako ne radite, zar niste casovnicari? 
Nismo, mi sunetimo.
Pa zasto imate sat u izlogu?
A sta bi ti stavio, matere ti!

01xxx01


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

aa sto se ismija ko budala  :bravo::( :bravo::( ovi su za otvaranje 2011 sezone za 10  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Kakva je razlika izmeðu politièara i dame?
Pa evo je: kad politièar ka¾e DA to znaèi MO®DA, kad ka¾e MO®DA to znaèi NE a nikad ne ka¾e NE jer ne bi bio dobar politièar.
Dama kada ka¾e NE to znaèi MO®DA, kada ka¾e MO®DA to znaèi DA, a nikad ne ka¾e DA jer ne bi bila prava dama.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01


01xxx01


01xxx01

If FaceBook existed back in a day  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

[prilog je obrisao administrator]

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...