• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


brera


mallorca


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

paaa partneri su uvjek dobro dosli prednost imaju dame a moze i po koji muskarac da zaluta nije frka  (:smijeh: (:smijeh: ebga oko placanja cemo se dogovoriti u 3 oka...(jedno mi je brera izvadio za uspomenu okacio ga za unutrasnji retrovizor u autu)

brera

Quote from: harison on 22 February, 2011, 20:45:20
paaa partneri su uvjek dobro dosli prednost imaju dame a moze i po koji muskarac da zaluta nije frka  (:smijeh: (:smijeh: ebga oko placanja cemo se dogovoriti u 3 oka...(jedno mi je brera izvadio za uspomenu okacio ga za unutrasnji retrovizor u autu)
Nisam ga nigdje okaæio nego mi je u ðepu. Ko zna kad se opet u SA provozam tramvajem pa mi dobro doðe. Uðem u tramvaj u sredini, bacim ga u vis i vidim da li je pozadi gu¾va. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: a trebat ce ti jos jedno da gleda naprijed kako bi vidio da li ulazi kontrola  3:(  (:smijeh: (:smijeh: ako mi uzmes ovo drugo na sta cu ja gledati necu valjda na  (guz)

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


brera

Limun!!! >:( >:( 3:( 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 police:( ©TA LIMUN !!   >:(

brera

A ©TA KARTA? ::) ::)  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)