• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Jancek

Pa dobro 8 sati .. imamo 800km do Jahe :)

snjezana

800km?? pa kolika je ta Slovenija??  (:smijeh: (:smijeh:

Jancek

Pa mi smo cisto u sjevero slovenije .. tako da imamo 200km do hrvatske, onda celo hrvatsko do bosne .. onda do sarajeva i do jahorine .. tako da slabih 800km .. ;D

Jancek

Popravek:
   
Départ : Prevalje, Centre
Arrivée : Jahorina, Centre         
            679 km   08h14

To so ti optimalne poti i ovo malo gresi, i ako se malo izgubimo, i da stanemo na poti na kafici ... tako da 10h ;D

snjezana

mislim da ja imam oko 400 do Sarajeva.. tako da ti mozda ipak imas nesto manje od 700km ali koliko god bilo samo ti polako, èekat ce te ekipa u royalu sigurno  hug:(

snjezana

Evo u isto vrijeme smo poslali poruku

e ne znam zasto muskarci stalno lazu o tim duzinama... evo ja sam odmah skuzila da si malo dodao  ;D ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hehehe e ovako ljudi ko dodje u subotu nek naleti u kafic VUK na poljicama izgleda svi ste tu negdje...odma pored ski rentala ima VUK kafic ja cu tu biti kad obavim ove obaveze...ako dodjete imate laptop od kafica i internet samo posaljite poruku gdje ste smjesteni i gdje ce te biti da ja doletim do vas a kako je najbolje nadjemo se u VUKU oko 22:00....da li svima odgovara

mallorca

Quote from: Jancek on 24 February, 2011, 00:08:51
Popravek:
   
Départ : Prevalje, Centre
Arrivée : Jahorina, Centre         
            679 km   08h14

To so ti optimalne poti i ovo malo gresi, i ako se malo izgubimo, i da stanemo na poti na kafici ... tako da 10h ;D

ovo je route za nas :)

Costs
    57.15 EUR
    Toll 12.69 EUR | Petrol 44.46 EUR  | Road tax EUR
Time
    06h23 wich 01h58 on motorways
Distance
    516 km wich 234 km on motorways

looka

Jutro, ima li koga? Doèekah i ja da otvorim kafanu... Ja æu ljuto na jutro, pridru¾ite mi se!  ole

mijat

dobro jutro, mene je veæ sramota da svako jutro otvaram kafanu  ;D pridru¾iæu ti se, mo¾e klasika. kod mene redovno pada sneg tako da imam oseæaj da æe i na jahorini napadati bar metar snega  anan

millons


looka

Da, i mene je jutros malo iznenadio kojim intenzitetom je padao, sad je malo utanjio ali zabijelilo je sve lijepo!  ;D
Vjerujem da na Jahorini ima blizu metar, vidim kamere su zatrpane opet zanèi da dobro pada...  ole

looka


skiDeki

Dobro jutro, klasika ide....

Kod mene fino napadalo, pada jos onako dobro.... s:nij) s:nij) s:nij) s:nij)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Jancek

Quote from: snjezana on 24 February, 2011, 00:11:07
Evo u isto vrijeme smo poslali poruku

e ne znam zasto muskarci stalno lazu o tim duzinama... evo ja sam odmah skuzila da si malo dodao  ;D ;D

Hahaha ... ;D imas smisao za humor :P a imao sam prav glede tajminga .. 10 sati trebamo do Jahorine .. ::) :P