• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mijat


BOJAN-BG


brera


otrov

dosao Mijat na forum da vidi kako mu je bilo na Jahorini
share it with friend or two

otrov

Quote from: skiDeki on 05 March, 2011, 19:26:24
umalo da i ja zavrsim kod hirurga anan
http://www.youtube.com/watch?v=2_5nrel9Pto
bratac ne da si dobro podesio vezove, nego odlicno. da nisi i tebi bi pili vodu i koljena :)
sjetih se sad onog lika 'fuci' ili kako se vec zvao, da li je to bilo za vijeme '84 ili ..  3:(
share it with friend or two

HeAd

Quote from: otrov on 05 March, 2011, 20:54:53
dosao Mijat na forum da vidi kako mu je bilo na Jahorini

pravi si otrov  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

minjon81

Jaooooo, ja cu ziveti u neznanju sta se sve pisalo na forumu u ovih 7 dana! ako ima jos kakvih slika, molim autore da se suzdrze od kacenja! hvala

Drugari, sjajno nam je bilo, lepo smo se izdruzili i naskijali!!! Deki, kako da dobijem onaj snimak sebe na Olimpiku?

mallorca

Quote from: minjon81 on 05 March, 2011, 22:13:32
Jaooooo, ja cu ziveti u neznanju sta se sve pisalo na forumu u ovih 7 dana! ako ima jos kakvih slika, molim autore da se suzdrze od kacenja! hvala

Drugari, sjajno nam je bilo, lepo smo se izdruzili i naskijali!!! Deki, kako da dobijem onaj snimak sebe na Olimpiku?

radje pitaj kako da ne objavimo one tvoje krajnike iz royala :D... jao sto nam je bilo super, obavezno slijedece godine ponoviti u istom terminu. Btw, majo dodaj me na face

mijat


mallorca

mijate, sto rece minjon prije, imali smo havariju na stazi zbog te rupe na pljoski, sto ti je umalo potopi jahorinu :D

minjon81


BOJAN-BG

umetnicki ste je popravili  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sanja sta se ovaj otrov poceo kofrciti .... a na koju si stranu mislila kad gledas odozgo ili odozdo.... dolazis li sutra..sutra sam s vipom i lookom17 pa ako se nadjemo doletimo lookec i ja na ogorjelicu sad idem spavati treba sutra ustati  ludzatobom:((

skiDeki

Dobro jutro sa klasikom ;D

@minjon
snimak dobijes kad dodjem kuci, dogovoricemo se oko transakcije, mislim oko nacina kako cu toi poslati!

@hare i ja sam Na Jahorini, ako si zaboravio (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

dobro jutro, mo¾e klasika mada bih je raðe popio na licu mesta  ;D