• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mallorca

mijate, to si ti ljut na hareta jer je rekao da je tvoj ponos kajsijaèa ustvari dvaput prepecena breskva xD  :bravo::( :bravo::(

mijat


mallorca

nekako se meni vise cini da je tebi teze pala kajsijaca nego mojoj dragoj svargla  ludzatobom:(( ludzatobom:(( , ma hare je kralj, pusti ti sve ostale :D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e drustvo evo VIP-a i mene kod Dekia u apartmanu izvadio nam magicnu rakiju vec cugamo nekih 2h i pocele su nam se oci gubiti kako se kuci vratiti ni sami ne znamo mada necemo ni ici odlicno nam je...da nema ove meze koja nas gura da i dalje cugamo veliki pozdravi za sve tu je tura i za vas da ne sjedite praznih casa, casica ili ti ga flasa  :bravo::( :bravo::(
(PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (C) (C) (C) (C) (C)

BOJAN-BG

neke neka hare a mi da pocrkamo od muke pored racunara 

mallorca

popijte i za nas koju

skiDeki

Naravno da cemo popiti, pozdrav od Vipa, Hareta, mene i ostatka ekipe :P
Egeresi  kaze Hare ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

otrov

sve je dobro dok ne kaze ja cu kolu .. pozdav ekipi .. neumorni ste
share it with friend or two

skiDeki

Pozdrav i tebi care, evo Hare se upravo otkotrljao kuci, a Vip nas je napustio nesto ranije, ali je zaboravio da je dosao motornim sankama, pa je otisao kuci pesice, valjda ce se setiti da dodje po njih kad sutra ovo procita (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

looka

Jutro! Meni klasika, nadam se da nisam sam jer imam osjeæaj da neki mamuraju!  (:smijeh:  ole  (:smijeh:

mijat


BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 07 March, 2011, 01:53:32
Pozdrav i tebi care, evo Hare se upravo otkotrljao kuci, a Vip nas je napustio nesto ranije, ali je zaboravio da je dosao motornim sankama, pa je otisao kuci pesice, valjda ce se setiti da dodje po njih kad sutra ovo procita (:smijeh:

izgleda da je rakija bila pravo dobra

skiDeki

Dobro jutro, moze klasika :o

Ova rakija sto smo pili je medicina, od nje nema mamumrluka (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mallorca

Quote from: skiDeki on 07 March, 2011, 08:05:04
Dobro jutro, moze klasika :o

Ova rakija sto smo pili je medicina, od nje nema mamumrluka (:smijeh:

jao covjece, daj odma i meni klasiku da mogu mirno prezivjeti dan