• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

SKI restoran DEKI

Started by harison, 17 December, 2009, 20:12:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snjezana

Ja mislim da se Dane samo kladio tu, a da za pravo nije uplatio  :)

BOJAN-BG

javice se dane samo dok se vrati

skiDeki

Ako bude video comp kad se vrati (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

 hug:( evo mi pjevamo snijeg je opet Snje¾ana .....

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 27 December, 2009, 23:39:59Nema ga, mora da je vec negde zakucao :)
Quote from: snjezana on 27 December, 2009, 23:41:41Ja mislim da se Dane samo kladio tu, a da za pravo nije uplatio  :)
Quote from: BOJAN-KR on 27 December, 2009, 23:42:46javice se dane samo dok se vrati
Quote from: skiDeki on 27 December, 2009, 23:43:27Ako bude video comp kad se vrati (:smijeh: (:smijeh:
Quote from: vip-jahorina on 28 December, 2009, 01:10:14hug:( evo mi pjevamo snijeg je opet Snje¾ana .....

               (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

           (:smijeh:  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  J E S T E   L O O O O D I      :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(  (:smijeh:
              (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Ziv sam...vidim komp...ovaj svez vazduh trezni brze!!! Jedina je bila u pravu Snjezana...nisam se opkladio kako to obicno biva...
a da jesam garant bi omasio!!!! Poz za sve!!!!! Evo svima po jedan Mojito!!!

Al sam se ubio ...dobro je sto sam kuci stigo ovako rano!!!! uffffffff....VIP-e ziveli!!!!!

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


snjezana

Quote from: vip-jahorina on 28 December, 2009, 01:10:14
hug:( evo mi pjevamo snijeg je opet Snje¾ana .....

Valjda æemo to pjevati i kad ja doðem  :)

HeAd

Hobotnica na srpski naèin Sastojci: 1 veæa hobotnica (cca 2 kg) 2 kg krompira 1 malo prase (do 15 kg) Priprema: Hobotnica se kuva s krompirima u puno vode i posoljena, za to vreme prasence se vrti na ra¾nju. Kad je hobotnica gotova, a prase ispeèeno, izvade se krompiri, voda prolije, a hobotnica baci maèkama i... kuèiæima, da ne zajebavaju dok jedemo prase. Prase servirati uz ladno pivo!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: HeAd on 28 December, 2009, 21:35:34
Hobotnica na srpski naèin Sastojci: 1 veæa hobotnica (cca 2 kg) 2 kg krompira 1 malo prase (do 15 kg) Priprema: Hobotnica se kuva s krompirima u puno vode i posoljena, za to vreme prasence se vrti na ra¾nju. Kad je hobotnica gotova, a prase ispeèeno, izvade se krompiri, voda prolije, a hobotnica baci maèkama i... kuèiæima, da ne zajebavaju dok jedemo prase. Prase servirati uz ladno pivo!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Mozeeeeee mozeeeeeee!!!!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Ljudi danas sam bio na ovom mom faksu...trebalo je da panem sa budzeta ...al sam se nekako iskoprco...i smuljo onoj tetkici na sluzbi...
tako da sam u plusu 100.000 din! :D 
Veceras castim celu noooooooooooooC!!!!!!!!!!!!! Moram da rintam da crtkam neke graficke...a usput da cugnem malo :D !!!!!!!!!
ZIVELI!!!!! CURI PJUR RAKIJA ''KRUSKA'' IZ CESME!!!!!! :D

BOJAN-BG

e dane cestitam za budzet opet si prevario drzavu  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Big_DANE

Quote from: BOJAN-KR on 28 December, 2009, 23:12:33
e dane cestitam za budzet opet si prevario drzavu  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MORA SE, KAD NAS OVA DRZAVA NON STOP 24/7 KLEPA PO USIMA...MORAMO I MI NJU!!!!!!!! hehehehe... :D

skiDeki

Tako je Dane, samo udri drzavu (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...