• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kupovina snowboard opreme?

Started by AwAsH, 24 February, 2010, 20:34:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

acixon

drug ja imam neku giro kacigu,prezadovoljan sam sa njom,odlièno je odraðena ne osjetim je na glavi,sto je i najbitnije,i topla je

loop

evo rasprodaja u surf shopu, skoro sve u pola cijene.. mozete iskoristit i tax free da vas ne carine 2 puta

http://www.surfshop.hr/vijesti/snowboarding-totalna-rasprodaja/561/
allways stand sideways!

drinex

Pozdrav svim,

Dali neko zna gdije mogu kupiti na Jahorini ili u Sarajevu nov iili polovan snowboard sa vezovima duzine 165cm.
A dobro bi mi dosla informacija koliko odprilike kosta nov a koliko polovan snowboard?
Hvala
LP

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: drinex on 10 January, 2012, 19:05:11
Pozdrav svim,

Dali neko zna gdije mogu kupiti na Jahorini ili u Sarajevu nov iili polovan snowboard sa vezovima duzine 165cm.
A dobro bi mi dosla informacija koliko odprilike kosta nov a koliko polovan snowboard?
Hvala
LP


UHH 165 TI SI IZGLEDA DIV NA BORDU KAO OVAJ LUDI DANE  ;)
IMAS PRIVATNU PORUKU UPRAVO SAM POSLAO

drinex

Pa dobro da nisam div na bordu jesam visok sam 192 i kada sam ucio bordati instruktor mi je rekao da izabirem bord u visine svoje brade ili vrata. I ja sam se navikao na to a i citao sam po netu da je to neka idealna velicina borda i da moram paziti na sirinu borda da mi nebi virili prsti puno naprije i smetali.
Prija svega da se zahvalim na brzom odgovoru na moje pitanje malo cu pogledati po netu ali nemam stvarno nikoga vani pa mi je to malo problem. U svakom slucaju pogledcu i ja jos po netu, a ako neko ima jos  neki prijedlog gdije kupiti bio bi zahvalan.

Hvala

loop

allways stand sideways!

Big_DANE

LJudi sta mislite o ovoj dascuretini ????  Jel neko ima?  Ako vas ne mrzi da malo procesljate po netu pa napisete neki komentar jer bi je pazario za koji dan?
Kosta dosta povoljno...150e ........ima ih dosta ako nekom treba!?


Nitro TEAM SERIE 162cm WIDE GULLWING 2012



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dane ovo je masina za tebe uzimaj...Nitro proizvodi cvrste bordove tako da nemas sekiracije ;) a ako ces da se vrckas kao ona igracka onda DC

mijat

dane svakako ne ide na bordanje ove godine, ne da mu ¾ena  austin:(

Big_DANE


mijat

k2 sonic pro je dobio marko, nadam se da su dobri  ole


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: mijat on 25 November, 2012, 21:53:50
k2 sonic pro je dobio marko, nadam se da su dobri  ole



bravo mali Marko,garant je Marko dobio sina pa ga mijat casti vezovima koji ne mogu da puknu kao kondom (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

Bravo bravo tata....neka si mu kupio vezove ko covek da vozi bre a ne sa jednim vezom ko prosle godine!!!!   

Bravo hare...nasmija me!  xахахахааххаахахахахахаахахаха  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)