• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kad i gde kupovati ski & board opremu

Started by skiDeki, 17 November, 2009, 22:07:29

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Big_DANE

De Hare odgovori coveku...ko zna kad ce VIP sredit internet!!!!!

skiDeki

Bio sam juce u Inter sportu, ima skija na snizenju, nije neki izbor ali za 200-250 eur se mogu uzeti solidne skije, sa vezovima, naravno!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Inter sport !? U BGD ILI NS!?? Verovatno u NS! :P  Ima gomila skija u Planet Bike-u al kontam da su skupe!!!
Oticu u ponedeljak da vam slikam i za cene kazem! :D

skiDeki

Inter sport, u sr. Mitrovici! Obavezno slikaj cene pa da uporedim.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 11:30:07
Inter sport, u sr. Mitrovici! Obavezno slikaj cene pa da uporedim.

hehehe...joj zaboravih da smo moderatori..pa mehanicki kliknuh gde je stojalo CITIRAJ a ja kliknu na IZMIJENI ....
gledam sta je ovo...gde CITAT  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

NEMAS FRKE...SLEDECA SEDMICA MI JE HAOS(moram upisat godinu - kasnim pola godine :P ,overa semestra i kolokviju u utorak) ....
AKO NISTA U SREDU - CETVRTAK CE BITI IZVESTAJ! :D

skiDeki

Ok, Dane, samo se bojim onog kamenja, da ne sjebem nove skije. ako ih ipak kupim, ja cu poneti i stare pe ako ima kamenja nove necu ni koristiti.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 17 January, 2010, 17:13:38
Ok, Dane, samo se bojim onog kamenja, da ne sjebem nove skije. ako ih ipak kupim, ja cu poneti i stare pe ako ima kamenja nove necu ni koristiti.

Etoooo resenjaaaaa!!! :D MA DEKI BRE BICE SNEGA U FEBRUARU!!!! OD 25-og januara ima da zatrpa!!!! :D

skiDeki

Dace bog, pa da raspalim novim skijama od ogorjelice2 do prace :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Na Jahorini se pojavili lopovi...danas prijatelju maznuli kacigu i brile....opremu dobro cuvajte  puf:)

skiDeki

Jbt, pa toga do sad nije bilo, ostavim sve napolju i posle sat vremena izdjem i sve stoji netaknuto >:( >:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS

Hvala Dane za link na ovu temu, ja i zaboravio na nju, a i sam sam pisao ovde  :o

Big_DANE

Quote from: ski_ns on 24 March, 2010, 09:21:01
Hvala Dane za link na ovu temu, ja i zaboravio na nju, a i sam sam pisao ovde  :o

Naravno da jesi...NEMA NA CEMU!!!

Bojan NS

Zna li neko neku radnju u Srbiji (BG, NS) gde se u ovo doba godine moze kupiti nesto od opreme (konkretno mislim na odecu), mozda cak povoljno? I zna li se mozda kakva je situacija u inostranstvu? (Evropa)

loop

allways stand sideways!