• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Alexres86

A jel moze neko da mi kaze gde se nalazi tacno pansion winter u odnosu na pansion atomic posto verovatno imamo prevoz do atomica....? I sta mi je generalno blizu Wintera?jel vazi da takodje mogu na skijama do i od?Jedva cekam 11.02...dolazimo

mijat


Alexres86

A ako nema snega (savrseno ociscen put... ;)) kakva je onda putanja do staze?

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nema puno hodanja... ako ne bude snijega na cesti spustite se 2min. do kratice na kojoj mozete nakaciti skije i koja ce vas dovesti na pocetnu stanicu sestojeda Poljice drugi put kad odem gore snimit cu tu putanju pa za ubuduce da znate kuda i kako :D

Alexres86

Hvala puno, nadam se da cemo se snaci...mozda bi bilo dobro da zbog svih ljudi koji borave u satoru i koji ne znaju kao ja...da se napravi neka skica ili neki crtez da se pokaze ljudima gde je ta preci do sestoseda poljice...mislim ovo je samo predlog...

tarasenko

Prvi put dolazim na Jahorinu sa dvoje dece od 6 i 10 god. Htela bih da im iznajmim instruktora skijanja (VIP ski skola) svakom detetu posebno, jer je starije skijalo vec 2 godine, a mladje nije nikada.

Moze li mi neko reci koliko kosta individualni instruktor 1h illi 2h dnevno?

I koliko kosta ski skola, da uce u grupi? Pretpostavljam da je to jeftinije.

Hvala puno unapred, ovaj forum je fenomenalan!

Svaka cast!

Pozdrav.

Bojan NS


tarasenko


new


BL


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

new


srdjanbu

Postovani,
ja sa drustvom dolazim sredinom februara na Jahorinu
mene interesuje, kada ujutro iz Bg dodjemo na Pale,kada ima(i da li ima)prvi  bus sa Pala na Jahorinu.
Takodjer me interesuje da li znate koliko kosta taksi sa Pala do Jahorine.
Hvala puno na odgovorima!!!

vip-jahorina

Za autobus ne znam (iako mi je ispred kuce stanica  puf:)
Znam da ide iz Sarajeva, dli kupi raju na Palama, ne mogu ti reci. Hare je isao par puta, nadam se da on moze odgovoriti.
Ali taxi kosta nekih 10-15 eura.