• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Jahorini Nestao Zlatni Labrador! :-(((

Started by Meliha, 15 February, 2010, 13:38:06

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarioV

Quote from: skiDeki on 04 March, 2010, 17:31:14
Ja licmo mislim da nije ukraden, kako Bernija niko nije uzeo do sad? Nego ima tamo puno pasa i svi su pitomi, verovatno se udruzio sa njima, pa zaboravio na kucu!

Ovo je moje misljenje ako ti je za utehu!
Iskreno hvala na utjehama. I ja sam jos uvijek ubijedjen da ce se pojaviti..Samo me brine da je proslo vec tri sedmice, svi su ga vidjeli osim mene iako vec dvadeset dana ne silazim sa Jahorine.

MarijaBB

I ja mislim da starog psa nece niko ukrasti, nego je on, sto bi moja mama rekla, otisao u kucanju :).
Nas pekinezer je tako isto, otisao za cukama lutalicama, i kad je skontao da mora kuci, nije vise znao gdje je i prepao se, pa su ga neki ljudi uzeli kod sebe. Mi smo u medjuvremenu dali oglas na radiu i oni su culi i zvali nas da dodjemo po njega.
Malog psa je jos lako i hraniti, ali veceg....

gogo6309

3,5 godine starosti, to je jos uvijek mlad pas.samo sto su labradori veliki psi.nadam se da je dobro i da je na jahorini ,znam sta je ljubav prema psu.

MarijaBB

Imam i ja labradra, samo je crn i zove se Nero, a kazem star jer oni vec imaju stecene navike, pa nije stene koje se svakome svidi i moze pod miskom da ga odnese.
A labradori su jako zaigrani psi, tako da je on moguce u igri otisao za drugim cukama.

skiDeki

Kad ste vec spomenuli pkinezere, ja sam imao zenku (tri god) i nestala je odjednom, kontam neko je ukrao, nisam je ni trazio, vratila se posle deset meseci ziva i zdrava!!! Gde je bila- nemam pojma!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarioV

Marija, Deki stvarno ste prava ekipa i definitivno HVALA na svim lijepim rijecima. Ja u svakom slucaju ne odustajem, a najsretniji bi bio da se vase prognoze ostvare i da se Pako vrati. Sve mu je unaprijed oprosteno!!
A ako se vrati onda ste svi !!!!!!!!  pozvani na na festu u nekom od jahorinskih kafica.

skiDeki

Mario, drago mi je, nadam se da cemo festati, ne zbog feste vec sto ce to znaciti da si pronasao Paka :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 05 March, 2010, 13:07:17
Kad ste vec spomenuli pkinezere, ja sam imao zenku (tri god) i nestala je odjednom, kontam neko je ukrao, nisam je ni trazio, vratila se posle deset meseci ziva i zdrava!!! Gde je bila- nemam pojma!

Mozda u Sloveniji  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


DarkoN

za nekoliko dana ce biti ovakva potraga za heretom.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo ga PAKO u Sarajevkom trolejbusu :D idi trazi ovo je trolejbus Dobrinja - Trg austrija bar mu nije hladno  devil:(

DarkoN

jeste li nasli paka? ja sam juce vidio psa koji jako lici na njega. isao je izmedju momka i djevojke, imao je nesto crveno oko vrata, nisam siguran da li je on u pitanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarioV

Quote from: DarkoN on 08 March, 2010, 19:28:28
jeste li nasli paka? ja sam juce vidio psa koji jako lici na njega. isao je izmedju momka i djevojke, imao je nesto crveno oko vrata, nisam siguran da li je on u pitanju.
[Jutro Darko, na zalost jos uvijek nista. Vikend sam ponovo proveo u trazenju, a juce  zbog posla nisam moga ici na Jahorinu.Danas sam gore.
Hvala ti u svakom slucaju./quote]

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...