• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Na Bjela¹nici u planu izgradnja sabirnog bunara vrijednog 400.000 KM

Started by ovejaras01, 16 October, 2010, 10:26:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

minjon81


DarkoN

minjin nema jos dovoljno snijega, pokusavaju da naprave dobru podlogu i uz ovo padavina sto se ocekuje da urede straze kako treba. ocekujemo otvaranje skijaske sezone u petak ili subotu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Pa ja samo kapiram da tamo ocigledno ima ljudi koji, mogli su makar neki lift da puste da se malko ljudi provozaju a za uredjenje svaka cast!!!
Ova Bjelasnica mi sve ozbiljnije zapada za oko!!!

DarkoN

Quote from: minjon81 on 12 December, 2010, 15:08:14
Pa ja samo kapiram da tamo ocigledno ima ljudi koji, mogli su makar neki lift da puste da se malko ljudi provozaju a za uredjenje svaka cast!!!
Ova Bjelasnica mi sve ozbiljnije zapada za oko!!!
kada dolazis na jahorinu? ja cu vjerovatno ici na otvaranje sezone gore. bjelasnica je dosta strmija od jahorine, ali im je vertikalni transport onaj iz 84-te.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Na Jahu dolazim krajem februara...
Ladno stare zice a topovi pice!!! Postpoderna cista!!!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobiju od reklama bruku paraaa.... i da su pametni sklopili bi ugovor s nekom firmom najbolje BANKA i da se utale zajedno naprave transport da GRMI....s tim da na liftovima ima reklama te banke.....kao sto trenutno ima od glupih super marketa ili neceg slicno sto ne zadovoljava za takve planove  3:(


goghie

I can go with the Flow...

Big_DANE



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


mirzolini

Imam spremnu sezonsku kartu bice planine izgleda:) s:nij) s:nij) s:nij)