• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Povrat novca za sezonski skipas?

Started by GoranL, 16 February, 2014, 20:04:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Naslov teme je pogresan.
Ja ne ocekujem da mi vrate novac, i sto se mene tice neka stoji kod njih do naredne godine.
Ali ocekujem da imaju obzira prema cinjenici da sam platio sezonski ski pass a da nije bilo normalnih uvjeta za skijanje!
Meni je prihvatljivo da ovodgodisnje ski karte vaze i naredne godine ili da ima neka simbolicna uplata do 100KM

Korisnik



vranex

i ja sam definitvno za 50% rabata na iducem sezonskom. mislim da je najisplativije svima!

Korisnik

Mislim da je isplativije da nama vazi sezonski uz doplatu od 100 maraka.


Stale


Radiohead

Nije Stale pogrijesio, stavio je primjer dopisa prema ZOI84..
Ja nisam ni mislio da ganjamo neke pravne osnove jer smo tu donji.Prvo masa smo koja nema zajdnicki stav, a drugo to zahtjeva vremana i svacega neceg....
Mislim da je ovdje samo stvar dobre volje i obzirnosti OC prema skijasima. Ako su imalo pametni naci ce prihvatljivo rjesenje.

1. Ako odbiju zahtjeve  90% ljudi koji su kupili ski pass nece ga sigurno kupiti narednih godina
2. Ako daju neke smijesne prijedloge tipa evo 30-50% od ove cijene za naredno godinu,ili placajte na rate dogodine ili sta ja znam vec -  isto ce biti
3. Desio se tzv losi marketing za ovu godinu (realano za koji oni nisu krivi) - dodatno im ne treba jos i ovo oko ski pasa
4. Mogu dobiti jedini plus ove sezone, a to je da se iskazu kao centar koji brine o svojim kupcima


Radiohead

Smaras bezveze sa nebitnim stvarima, covjek je napisao sta je kolega uradio i nista vise.Sta si zapeo odakle je napisano? 3:(
Ne treba nam pravni aspekt vec normalna komunikacija po principu uvazavanja stavrnih cinjenica koje su nas zadesile.


Big_DANE

LJudi sto ne bi napravili ONLINE PETICIJU/MOLBU (kako god je nazvali) , na koju bi se mogli potpisati ljudi, sa sve imenima prezimenima adresom i br.licne odnosno br. sezonskog ski pasa (ono sto mislite da treba upisati). 

Posaljete to u OC-u i vidite na cemu sete...oce li mucnuti glavom ili ne. Kakve crne tuzbe bla bla truc gubljenje vremena....




Radiohead

Sorry Tamni viteze zaboravio sam da si ti onaj sto je zapeo kod Vijecnice i da se tu tvoja kompetencija zavrsava!
Hvala na pomoci u svakom slucaju