• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

VIP Jahorina danas predstavila se gostima

Started by vip-jahorina, 12 December, 2009, 17:04:00

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Danas je na nasem standu bilo prilicno zivo. Od dobre zabave, druzenja do cuge i klope.
Mugu vam reci da smo kao i jucer prilicno iznenadjeni velikim intereom za nasom ponudom i hvalom za svo sto radimo za ovu planinu.
Kamere, mape, forum, facebook su svi spominjali a neki i za nas radio culi.

Mislim da sa ovakom ponudom informacija u buducnosti ce jahorina biti u potpunosti pokrivena informacijama. U narednih par sedmica imamo jos jedan projekat o kojem cu vas blagovremeno obavijestiti.....  :bravo::(


Zahvalio bi se OC-u i Petkovicu na izlasku u susret. Kao sto i mozete primjetiti, sve vise informacija dobijamo iz OC-a direkto  :bravo::(
Mogu Vam reci da je veoma dobro bilo sve pripremljeno, ali da nije bilo politicara u toj mjeri, bilo bi fenomenalno. Nije mi jasno sta oni rade tu, jedan nacelnik Pala koji absolutno nije prst pomjerio za Jahorinu se hvalio pola sata govoreci o svoij zaslugama. Na svu srecu, 70% posjetilaca je vidno iznervirana napustila salu.


Jos jedan interesantna stvar se dogodila: Jahorina je poznata kao otvorena planina, bez mrznje i nacionalog ludila. Prije par dana su nam se obratile skole iz Sarajava koje su spremne da dolaze u smjenama kao sto smo to nekad radili mi kad smo djeca bili, te smo danas potpisali i ugovor sa oderdjenim strukturama. Stvarno iz sveg srca pozdravljamo ovi incijativu iz Sarajeva.

vip-jahorina


Big_DANE

OoooOOoo...pa bilo je finoooo....
De ti meni reci i svima nama da li mogu da se nabave te jaknice!?!?!?  cr:)

vip-jahorina

hehe, samo za vipovce, sorry danilo  cr:)

brera


brera


Big_DANE


brera


brera



brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Hahahahaahahaah :) :) :) BRAVO HAREEEEEEEEEE!!!!! MORAM DA MAZNEM JEDNU VIP JAKNU I TO XXL SIZE! :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma mora se malo prije sezone provjeriti stanje foruma i uredjivanje  3:( ako to ne odradim VIP ce mi izbusiti gume na bordu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: