• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Odlicno je, samo kakva je ono vatrena kugla :o :o :o
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


lola


brera


vip-jahorina

Quote from: skiDeki on 18 January, 2011, 20:04:15
Odlicno je, samo kakva je ono vatrena kugla :o :o :o

signalna lampica koja gori dok je kamera u pogonu. Vidi se samo po mraku. Moze se i iskljuciti, ali onda nemamo pregleda dali je sve ok sa kamerom

Bubica Bg


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Big_DANE

Quote from: Bubica Bg on 20 January, 2011, 11:54:39
ˆta je potrebno da se uradi da bi se ove kamere upalile? Kod mene je samo ona poèetna i vidim samo sliku fiksiranu, nova sam na forumu pa se ne snalazim ba¹ najbolje?

slika se uploaduje svakih 60sec!!!!!!

Bubica Bg


DarkoN

oprosteno ti je zato sto si novi clan. ako se greska ponovi moraces castiti sa kerozinom na ogorjelici.  ;)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: Bubica Bg on 20 January, 2011, 16:53:38
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 20 January, 2011, 13:58:08
Quote from: Bubica Bg on 20 January, 2011, 11:54:39
ˆta je potrebno da se uradi da bi se ove kamere upalile? Kod mene je samo ona poèetna i vidim samo sliku fiksiranu, nova sam na forumu pa se ne snalazim ba¹ najbolje?

slika se uploaduje svakih 60sec!!!!!!

Hvala puno nisam bila strpljiva pa da saèekam ni jednom da vidim ¹ta se de¹ava ...  ::) ::) ::) ::)

Dobro dosla na forum! :)))) 

Opusteno!!!!  Znaci svakih 60sec se menja slika.... za sad je tako...mozda nekad ubuduce buce i svakih 10sec! ;)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kad bi pojacali internet na Jahorini do granice kao sto je u gradu to ce bit tek za par godina... imali bi LIVE brzinu web camera i to bi jako dobro bilo aliiii posto ovi prvo pune stanove i kuce Jahorina im je negdje na predzadnjem mjestu...i jos nije sve do njih, prije toga treba renovirati struju koja preskace nikome nije drago kupovati nove web camere zbog crkavanja a razlog crkavanja(garancija to ne pokriva) je nestrucnost poglavica i nestanak struje  3:(

mijat


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


du long