• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Dodik otvorio magistralni put Aerodrom - I. Sarajevo - Jahorina

Started by vip-jahorina, 28 September, 2010, 12:23:38

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

leone

radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kemator

Pozdrav svim forumasima.

Vec nekoliko vremena pratim ovaj forum, pa se i ja javljam. Sutra idem s ekipom na Jahorinu i ineresuje me aktuelno stanje novog puta ka Jahorini. Moèe li se bez problema ièi tamo? Jel ima ko iskustvo ispred koji dan ili dva, da cujem informaciju s prve ruke?

Pozdrav iz Ljubljane!

DarkoN

ja sam prolazio u petak i subotu i put je bio potpuno cist. od tada nije bilo padavina tako da mozes da ides bez problema.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


pasity

Danas dolazim na Jahorinu , ko zna kakav je novi put od aerodroma do Jahorine?
Videm da dosta je napadalo!

Big_DANE

Quote from: pasity on 25 February, 2011, 09:19:04
Danas dolazim na Jahorinu , ko zna kakav je novi put od aerodroma do Jahorine?
Videm da dosta je napadalo!

Ej PASITY dolazis na Jahu ????  Nemoj da zaboravis kakvu rakiju!!!!!!!!  Vidimo se gore!

vladexologija

Quote from: pasity on 25 February, 2011, 09:19:04
Danas dolazim na Jahorinu , ko zna kakav je novi put od aerodroma do Jahorine?
Videm da dosta je napadalo!

Ne ciste kao "stari" put preko Pala. Trebao bi imati ili dobre gume ili lance!

pasity

Imam dobre rakije od smokve.Spavam u San-u.Sta ce bit u Royal-U uvjece?
Gume su me nove(zimske) i lanac imam.Ali ako ne treba ne bi metnio....!Idem onda na starom putom/cestom preko grada.

vip-jahorina

U royalu ce biti sutra i prekosutra nesto. Veceras je sve moguce. Rakija uvijek dobrodosla!
Idi starim putem!

Big_DANE

Quote from: pasity on 25 February, 2011, 10:12:22
Imam dobre rakije od smokve.Spavam u San-u.Sta ce bit u Royal-U uvjece?
Gume su me nove(zimske) i lanac imam.Ali ako ne treba ne bi metnio....!Idem onda na starom putom/cestom preko grada.

Moze RAKIIIIJUUU VOLIMmmmm m.... :D  Rece Hare okupljanje na dnu poljica kafic Vuk il gresim!?

Pazi se policije...po propisima vozi da te ne bi derali....al sumnjam da ih ima po ovoj mecavi!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: pasity on 25 February, 2011, 10:12:22
Imam dobre rakije od smokve.Spavam u San-u.Sta ce bit u Royal-U uvjece?
Gume su me nove(zimske) i lanac imam.Ali ako ne treba ne bi metnio....!Idem onda na starom putom/cestom preko grada.

auuuu ako je smokva u pitanju nista se ne brini gdje god zapses samo javi ima nas raspolozenih za pomoci  (:smijeh: (:smijeh: e pa subota i nedjelja vece royal pijanka pa ko je gore nek naleti od 21:00-22:00 pa do .....

pasity


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: pasity on 25 February, 2011, 11:16:44
Ok!
Tamo mi mjesto...
Pozz iz madarske!

hahah mijate sad si gotov ima da me pasity nauci par fazona da te mogu malo pritegnut kad me pocnes prozivati...naravno ako zapamtim poslije ove smokve  :o

josi

Koji je put bolji u zimskim uslovima (snjeg, led); naime, dolazimo vam u subotu 21.01. Izgleda, da èe bit snijega...???

cicak2

ne znam koliko poznajes put kojim ides, ja sam na primjer isao ovim novim putem ove godine i necu vise, iz razloga sto nije dobro oèiscen pa sam za to drugi put isao preko Pala, stignes isto vremenski a put je mnogo bolji.