• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Quote from: lola on 23 September, 2010, 22:00:42
¾abica moja...
Æestitke! :bravo::( :bravo::( :bravo::( Sad ga mazi hug:( ali nemoj pretjerivat, da nebi ogrebala boju. (:smijeh:

DarkoN

Quote from: brera on 24 September, 2010, 16:14:12
Quote from: lola on 23 September, 2010, 22:00:42
¾abica moja...
Æestitke! :bravo::( :bravo::( :bravo::( Sad ga mazi hug:( ali nemoj pretjerivat, da nebi ogrebala boju. (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

e Brere nije bilo u kafani, ali je zato sve redom iskomentirao...svaka èast Brera  :bravo::(

DarkoN, mo¾e kavica??

DarkoN

Quote from: snjezana on 24 September, 2010, 17:03:06
e Brere nije bilo u kafani, ali je zato sve redom iskomentirao...svaka èast Brera  :bravo::(

DarkoN, mo¾e kavica??
ja kafu u zivotu nisam popio, ali zato sam uvijek raspolozen za hladno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana


brera

Quote from: snjezana on 24 September, 2010, 17:03:06
e Brere nije bilo u kafani, ali je zato sve redom iskomentirao...svaka èast Brera  :bravo::(

Kad ne stignem zbog gu¾ve na poslu onda samo pozdrav, a kad sve pregledam sti¾u i komentari.
Ala djelite vas dvojica, svaka æast. Tako bi i Mijat podjelio, samo æe te¾ko naæi nekog koji æe piti samo vodu. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


mijat

ponovo mnogo te¾ak dan, popio bih jedno pivo za promenu  ;D

brera

Quote from: mijat on 24 September, 2010, 19:26:17
ponovo mnogo te¾ak dan, popio bih jedno pivo za promenu  ;D
:o :o :o

BOJAN-BG

svi spominju pivo a niko da natoci ziveli  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

DarkoN

kad si vec natocio i ja cu jedno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


BOJAN-BG

evo jos jedna tura  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) naso sam se prozvanim ;)

snjezana

rekla sam ja veæ..i  kad nema razloga za popiti, naðe se neki... ;D

¾ivjeli... (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

evo i za dame.. (K) (K) (K)

DarkoN

ovo ti je snjezana nasa himna i mi je se strogo pridrzavamo.
http://www.youtube.com/watch?v=r5fNcJ5kKyM
kuj ne pije neka se ubije, kuj ne cuga strefila ga suga!!!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahhh sta vam je ljudi sutra je vikend :D trebali biste biti u kafani :D  :bravo::( moze pivce za zivce a dalje cemo vidjeti  (:smijeh: