• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

TOPOVSKA KAFANA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 11 September, 2010, 15:51:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

jos mu je pretopla voda.  devil:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

snjezana

Ja navratila na kavu, ali nigdje nikoga...  Navratit cu veèeras malo, ako ne zaspem ranije.... ;)

Pozzz..

brera

Quote from: snjezana on 25 September, 2010, 17:23:54
Ja navratila na kavu, ali nigdje nikoga...  Navratit cu veèeras malo, ako ne zaspem ranije.... ;)

Pozzz..
3:( 3:( Ja sam ti nigdje i niko. U redu, u redu, znam da nisam......., ali.... devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote
3:( 3:( Ja sam ti nigdje i niko. U redu, u redu, znam da nisam......., ali.... devil:(
Quote

a sta te briga imas mene i ne treba ti niko vise hug:(

skiDeki

Pozdrav raja, evo i mene ima li koga raspolozenog za cugu, ja castim?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera

Daj pivo prijatelju, druga runda je moja. :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

a treca miajtova  :bravo::( slabo ga danas ima tako da je duzan....a jel to brera nadoknadjujes izgubljeno vrjeme pa citav dan na forumu  ideea:(

skiDeki

Cim se pivo pomene odmah kafana puna  (:smijeh: (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

Quote from: harison on 25 September, 2010, 19:47:37
a treca miajtova ...

mo¾e treæa na moj raèun, grof nikad nije bio cicija  ;D

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

bio ti grof ili ne tvoj je red pa izvoli da natocimo  (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)

uh izvini nije aparat mogao da se ugasi pa sam samo mjenjao case koliko ih ovo ima nece ti bit skupo  (:smijeh: (:smijeh:

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 :o :o nemoj zezat,, stvarno je to tak tamo  ??? zbunjujuce je ali i cuda su moguca  ideea:(

a jel ovo vazi i za bicikla :D mislim svjetlo mi je LED blica svake pola sekunde, al glava mi je povelika  cr:) tak da za mene nema problema ...ako u Utorak bude lijepo vrijeme spremam se na Jahorinu

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)