• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


loop

lakrdija je da su radili po najvecoj mecavi u ko zna koliko zadnjih godina, a sad nakon sezone korpe trunu na zici
allways stand sideways!




Nichifor

jbt, jedva se sjetih lozinke.


ovo mora stiæi i kod nas  (:smijeh:

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/20-centimetara-snijega-palo-u-austriji.html

(jel mijat o5 pijan u kafani?)






vranex

Ukratko, mi bi da nesto i sagradimo ali para nema. Ako ih bude mozda i nastavimo, ali nemamo blage veze gdje ih naci niti zasto smo uopste pocinjali kad je od pocetka bilo jasno da para nema.
Ali zato, evo vam gomilu brojeva i statistika o tome kako bi sve izgledalo kad bi mi imali pare.
Mozda od prodaje raskrcene sume nesta i bude ali to su neke druge pare, a ne one koje nama trebaju da zavrsimo projekat.

Znaci, zdravo gondola do nekih boljih i bogatijih vremena.



rale

Quote from: vranex on 02 July, 2012, 10:52:03
Ukratko, mi bi da nesto i sagradimo ali para nema. Ako ih bude mozda i nastavimo, ali nemamo blage veze gdje ih naci niti zasto smo uopste pocinjali kad je od pocetka bilo jasno da para nema.
Ali zato, evo vam gomilu brojeva i statistika o tome kako bi sve izgledalo kad bi mi imali pare.
Mozda od prodaje raskrcene sume nesta i bude ali to su neke druge pare, a ne one koje nama trebaju da zavrsimo projekat.

Znaci, zdravo gondola do nekih boljih i bogatijih vremena.



zna li se sta je sa sesterosjedom u praci


skiDeki

Mene vise zanima radi li se sta na samoj Jahorini, staze, putevi, sisitem za osnezivanje, garaze za sestosede, jezero, sestosed praca????   Da ne nabrajam vise...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...