• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 08 May, 2012, 09:50:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Quote from: Big_DANE_Almighty on 01 October, 2012, 09:30:51
Stvarno ljudi ubiste sa tim skipasevima ionako ce svi otici na jahorinu bude li snega!  Sta se desava sa garazom? VIPe utanjio si sa informacijama...treba cekati po nedelju dana da se sazna nesto... :P

Sta je sa Pracom? itd itd...  Mora malo kritike...valjda ce neko probuditi ;)
Pa kritika je na cijene ski pasa koji je 30% veci nego lani, nemamo se gdje zaliti nego ovdje.,..
A istina je da nema nikakvih info sa Jahorine.

vranex

Ne znam koliko je ovaj Lopatic upucen u tok radova, ali ako jeste malo me strah toga da se on nada da ce sestosjed biti gotov..
Ne bih vjerovao ni da se kunu majkom da ce ga zavrsiti do nove godine, a ovako sam jos skepticniji.. a mojih 350km dublje u mom dzepu, cekajuci cijene na Bjelasnici.

brera


vranex

ove godine spremam cangaroo jaknu, sa tarzom sto stane u dzep naprijed.. tako me valjda nece dirati   :DD

brera

Quote from: vranex on 01 October, 2012, 15:02:08
ove godine spremam cangaroo jaknu, sa tarzom sto stane u dzep naprijed.. tako me valjda nece dirati   :DD
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Radiohead

Quote from: vranex on 01 October, 2012, 15:02:08
ove godine spremam cangaroo jaknu, sa tarzom sto stane u dzep naprijed.. tako me valjda nece dirati   :DD
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Kad bolje skontam, mozda smo upravo pronasli krivce za poskupljenje ski pasa :)

brera

Quote from: Radiohead on 01 October, 2012, 16:21:43
Quote from: vranex on 01 October, 2012, 15:02:08
ove godine spremam cangaroo jaknu, sa tarzom sto stane u dzep naprijed.. tako me valjda nece dirati   :DD
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Kad bolje skontam, mozda smo upravo pronasli krivce za poskupljenje ski pasa :)
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ko je kriv: Vranex ili Tarzo??
(:smijeh: (:smijeh:

Filipino

izgleda su poceli schalovati garazu na Poljicama


Korisnik

Ja se izvinjavam, ne bih da budem bezobrazan, ali ako VIP moze da skine onu sliku sa webcamere na goloj jahorini, uhvati me neka depresija kad je vidim onako, nit snijega nit sunca, nit svijetla... (sweat) (sweat) (sweat)

drasko



vip-jahorina


Korisnik


vranex

E moj Korisnice, umalo da iskasljem kafu na monitor.. ovi se dogovaraju samo tako. Na neki nacin mi je i lijepo to vidjeti, takvu slogu medju konkurentnim firmama i odlicnim odnosima bez obzira na naciju religiju i sl :D
Ipak, vise mi lici na ono : nece vuk na vuka