• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

lola


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


lola

jao,ovo je bilo nisko 3:(

lola


Big_DANE

39 gostiju, 27 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
Dane_LuDjaK_NS, DarkoN, brera, skibanja, srkki, bojan_ns, vip-jahorina, thegrke, Dadi, harison, olimpija, lola, mihajlogrmas, dekideki, PeRhAn, HeAd, thief, zburkos, gbauer13, dredd, minjon81, Maxx, veteran, trampatoni, JoMa, Ime, suncan dan

DarkoN

brera je kao Chuck Norris, kada nas bude ganjao po jahorini i kada se razvojimo pratice nas sve. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

BEZI HARE, BEZIIIIIIII!

minjon81


Big_DANE

49 gostiju, 26 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
Dane_LuDjaK_NS, mihajlogrmas, Peglas, aap, brera, DarkoN, rustico, PeRhAn, lola, Momir, thegrke, Dadi, loopjunkie, Nondedi, gbauer13, zbranka, harison, Stale, RADIOHEAD, tamagochi, bojan_ns, skibanja, minjon81, radan, olimpija, srkki

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

imao sam negdje pravi logo ali asistent me natjerao da ga izbrisem al evo jedan dio :D

Big_DANE

57 gostiju, 24 korisnika
korisnika aktivno unazad 15 minuta:
Dane_LuDjaK_NS, harison, RADIOHEAD, lola, LadyBird, kum, neno1974, askos1, Atomic GS 11, vampir_toza, Stale, Tesliæ, atomic1, natore26, Ime, nesvrstani, Dadi, uros11, zbranka, thegrke, md, skiman, zarulja, Giulietta


LELEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! STA PIJEMO HAREEEEEEE!!?!?!?!?!?!?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 ole pijemo sta nam natocis hahahahaa nestalo ovog tuborga to ode za dvije zice

Big_DANE

ajde Hare da spicimo ovaj KONJAK....mmmmmm....evo mi jedan stoji tu....kad se budem zenio ima da ga naiskap sljustim!!!!!!!!!!!

   

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

e super hoces se ozenit sa mnom kad dodjes na Jahorinu pa da ga zajedno sljustimo... a kad nestane da znas da cu traziti razvod  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: