• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana "MECAVA"

Started by skiDeki, 17 January, 2011, 18:37:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: bojan_ns on 05 February, 2011, 17:43:33
Quote from: Peglas on 05 February, 2011, 17:39:52
Mislio sam da ne mo¾e biti gora od 2006/2007 sezona, al ova polako preuzima titulu  :'( Valjda æe se do kraja sezone popraviti stanje,
al' je katastrofa u svakom sluèaju.


A kakva je bila 2006/2007? Ja sam tek tad nauèio da skijam :o

verovatno tuzna i ruzna kao i ova   :-\

Big_DANE

Evo sad se cuo sa Haretom.... covek uziva ....ima ''saunu'' :P kaze toliko nalozio da oce da lipse.... zavalio se u kauc i gleda neki film....uz pivce naravno....salje Hare turu!!!!!!!


BOJAN-BG

moze pivo samo da je hladno

lola

mo¾e kad hare èasti ;D

looka


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

eee evo mene opet hahaha, nego sta nego sauna treba ovaj alkohol izbaciti iz sebe, cuo sam se s brerom stigao je kuci ziv i zdrav mozda je malo umoran proci ce ga to pa ce nam se valjda javiti tek sutra u podne malo je pokupio od mene cak je poceo spavati i duze kasnio je na stazu trebalo ga je cekati nekih sat vremena hiii zezam se...svaka cast prava si ljudina i clan moje obitelji to svi znamo od ranije hvala na svemu bilo mi je super nadam se da je i tebi bilo OK bit ce slika s njegovog digitalca slikalo se sve i svasta..zna se ona poznata Jahorinska sve sto je dobro kratko traje...javljam se sutra sa staze do tad saljem jos jednu turu pica i pozivam sve koji su ovdje neka dodju kod Ace (to je ona mala koliba preko ceste kod skilifta zeljo) bit cu tamo pa navalite

mijat

dobro jutro, ima li koga? klasika je na stolu a snega ni na vidiku  :'(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja sam tu prisutan ali kod prijatelja ACE  ole rakija kao MEHLEM mijate kad dodjes vodim te ovdje da probas pravu domacicu

skiDeki

Dobro jutro  i od mene ;D

Sanjao sam Hareta :o :o  Uglavnom pravili smo pizdarije po Jahorini i Bjelasnici (:smijeh:

Mnogo zanimljiv san, nema sta, kao da je stvarno bilo
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu deki pa zar je to moguce hahaha drago mi je, ja cu jedno pivo s nogu zdrmati na brzinu pa naletim poslije kad se raja okupi

skiDeki

Moguce Hare, eto!!! Bio je jedan od onih snova, posle kojih se osecas kao da se stvarmo desilo :P

Moze jedno pivo da se malo razdrmam :-)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

kako je kafana pusta,kad nema snega na vidiku  :'(

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

skiDeki

Dobro jutro, klasika je spremna ole
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat